BEKİR SAMİ EMİROĞLU
BEKİR SAMİ EMİROĞLU

TRABZON SENİ BEKLİYOR SN. BAYRAKTAR

“Bu kente kim iyilik yaptı? Diye soracak olursak, alacağımız cevap eski belediye başkanı Orhan Karakullukçu ve Çevre ve Şehircilik eski bakanı Erdoğan Bayraktar’dır.

30 Aralık 2017 Saat: 00:18
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 128 kez okunmuştur

8 yıllık belediye başkanlığı döneminde hem de iktidarın kadrosunda olmasına rağmen Trabzon’a hiçbir şey veremeyen belediye başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve yaverleri ve çanta taşıyıcıları  gibi bazı isimlerin gelecek dönem saf dışı bırakılacağını, yerlerine profesyonel ekip ile Erdoğan Bayraktar’ın geleceği şimdiden kentin sokaklarında konuşulur oldu. Trabzon halkının kalbinde bir gram yer edinememiş bu ekip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın torpiliyle buralarda durmuştur. Adı hizmetten çok şaibeli işlerle anılan ekibin gitmesi Trabzonlunun en büyük isteğidir. Bunu anlamak için anket yapmaya gerek yok. Trabzon’un her köşe başında milletimizin dilinden işitebilirsiniz. Sevgiyi kazanmanın kolay kaybetmenin ise zor olduğu misafirperver kentimizde belediye başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu zor olanı başararak 8 yıl boyunca adından nefretle bahsettirmiştir. Bir an önce gitmesi halkımızın en büyük temennisidir. Varlığı Trabzon’a katkı değil, bir çeşit ızdıraptır.
Kente üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen ismi gündemden düşmemiş, Gümrükçüoğlu’nun aksine halkın gönlünü kazanmış, her defasından dillerden düşmemiş Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın geleceği dilden dile dolanıyor. Bizde bu konuyu biraz araştırdık ve gerçeklik payının olduğunu öğrendik. İnşallah da öğrendiğimiz gibidir. Çünkü bu kentin Bayraktar’a her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Onun gelmesi Trabzon sokaklarında meşalelerin yanmasına, horonların tepilmesine, ziyafetlerin verilmesine neden olacaktır. Halkımız sevinç gösterilerini bu kadar abartabilir. Bizden söylemesi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Trabzon Haber Trabzonspor Haber | Manşet 61 Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

NEDEN ERDOĞAN BAYRAKTAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OLMALI ?1 Kasım 2017 Saat: 22:08
Trabzon'un Of İlçesi'nde doğan ve öz be öz Trabzon’un evladı olarak zorluklar içerisinde İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Fen Bilim
Tüm Yazıları