banner128

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Orhan Kaynar Futbol Turnuvası kuraları çekildi.

Kura çekimine Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri (Orhan Kaynar Futbol Turnuvası Komite Başkanı )Hakan YOLOĞLU, TGC Başkan Yardımcısı Nevzat YILMAZ, Yönetim Kurulu Üyeleri,  İpek  Cansel ŞAHİN , Kenan SARI  ve Takım Temsilcileri katıldı.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Hakan YOLOĞLU, kura çekiminde yaptığı açıklamada “Orhan Kaynar Futbol Turnuvası’nın 11.sini yapmalarının heyecanını yaşadıklarını ifade ederek , amacımız meslektaşlarımızı spor etkinlikleriyle bir araya getirip kaynaştırmak bu etkinliğimize tüm meslektaşlarımızın ailelerini de davet ediyoruz.Turnuvada yer alan tüm takımlara başarılar diliyorum dedi”

İki Grup halinde 10 takımım mücadele edeceği turnuvada şu takımlar mücadele edecek

A Grubu                                                                                                            B Grubu

Taka                                                                                                                    Hürriyet

A Takımı                                                                                                            Börü

Ortahisar Belediyesi                                                                                     U-70 Ekspres

Karadeniz                                                                                                         DHASpor

Büyükşehir Belediyesi                                                                                         TRT

SALI 18 Eylül 2018

19.00-20.00 U-70 EKSPRES _ BÖRÜ

20.00-21.00 TAKA _ KARADENİZ

21.00-22.00 HÜRRİYET _ DHASPOR

22.00-23.00 A TAKIMI _ ORTAHİSAR BEL.

TRT (BAY) _ BÜYÜKŞEHİR BEL.(BAY)

PERŞEMBE 20 Eylül 2018

19.00-20.00 BÜYÜKŞEHİR BEL. _ ORTAHİSAR BEL.

20.00-21.00 TRT _ U-70 EKSPRES

21.00-22.00 A TAKIMI _ TAKA

22.00-23.00 HÜRRİYET _ BÖRÜ

KARADENİZ (BAY) _ DHASPOR (BAY)

PAZAR 23 Eylül 2018

19.00-20.00 KARADENİZ _ A TAKIMI

20.00-21.00 TAKA _ BÜYÜKŞEHİR BEL.

21.00-22.00 DHASPOR _ BÖRÜ

22.00-23.00 TRT _ HÜRRİYET

U-70 EKSPRES (BAY) _ ORTAHİSAR BEL.(BAY)

SALI 25 Eylül 2018

19.00-20.00 U-70 EKSPRES _ HÜRRİYET

20.00-21.00 TRT _ DHASPOR

21.00-22.00 BÜYÜKŞEHİR BEL. _ KARADENİZ

22.00-23.00 ORTAHİSAR BEL. _ TAKA

A TAKIMI (BAY) _ BÖRÜ (BAY)

PERŞEMBE 27 Eylül 2018

19.00-20.00 A TAKIMI _ BÜYÜKŞEHİR BEL.

20.00-21.00 BÖRÜ _ TRT

21.00-22.00 U-70 EKSPRES _ DHASPOR

22.00-23.00 KARADENİZ _ ORTAHİSAR

TAKA (BAY) _ HÜRRİYET (BAY)

YARI FİNAL

PAZAR 30 Eylül 2018

19.00-20.00 A GRUBUNUN BİRİNCİSİ _ B GRUBUNUN İKİNCİSİ

20.00-21.00 B GRUBUNUN BİRİNCİSİ _ A GRUBUNUN İKİNCİSİ

FİNAL

SALI 2 Ekim 2018

17.30 ORGANİZASYON BAŞLAR

19.00 FİNAL MAÇI

KUPA TÖRENİ VE HEDİYELERİN TAKDİMİ

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner1