Siyaset

AK PARTİ ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANI TEMEL ALTUNBAŞ.

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

10 Ocak 2018 Saat: 23:42
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 76 kez okunmuştur

AK PARTİ ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANI TEMEL ALTUNBAŞ.
AK PARTİ ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANI TEMEL ALTUNBAŞ.
Başkan Altunbaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda “Toplumun haber alma özgürlüğünün temini adına, mesai saati olmaksızın meşakkatli bir görevi zorlu şartlar altında icra eden, yerli ve milli duruş sergilemeyi kendine ilke edinen gazeteciler ülkemizin kalkınmasında önemli sorumluluklara sahiptirler” değerlendirmesinde bulundu.
Basının yazılı ve görsel medya yoluyla göstereceği yerli ve milli duruşun 15 Temmuz gecesi ve sonrası bir ülke için ne denli önemli olduğunun kanıtlandığını vurgulayan Altunbaş, “Basınımızın 15 Temmuz gecesi ve sonrası gösterdiği yerli ve milli duruş halkın iradesinin ekrana yansıması, kağıda dökülmesidir. Ülkesinden ve ülkesinin demokratik seçimlerini belirleyen milletinden yana taraf alan basınımızın her mensubu bizler için değerli ve kıymetlidir. Yerel ve ulusal medyamızın hainlerin namlularına ve ihanet dolu planlarına kalemiyle ve kamerasıyla fedakarca karşı koymaya çalışan tüm mensuplarına bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Altunbaş, Türk basının duruşuyla ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmasıyla milli iradenin savunumu anlamında önemli yol katettiğini ve AK Parti İktidarı döneminde gerçekleşmeye devam eden reform hareketleriyle demokratik Türkiye mücadelesinde yerel ve ulusal basının verdiği mücadelenin önemli olduğunu aktardı. 
AK PARTİ ORTAHİSAR İLÇE BAŞKANLIĞI

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Trabzon Haber Trabzonspor Haber | Manşet 61 Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız