Gündem

Hacısalihoğlu: Gazetecilik toplumun çıkarlarını gözetir

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, iletişimin her gün daha da artan önemi ile beraber yazılı, görsel ve sosyal medya sektörünün de geliştiğini ifade etti.

10 Ocak 2018 Saat: 23:38
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 29 kez okunmuştur

Hacısalihoğlu: Gazetecilik toplumun çıkarlarını gözetir
Hacısalihoğlu: Gazetecilik toplumun çıkarlarını gözetir
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, iletişimin her gün daha da artan önemi ile beraber yazılı, görsel ve sosyal medya sektörünün de geliştiğini ifade etti. Sektörün ana kaynağının insan olduğunu vurgulayan Başkan Hacısalihoğlu, başta bölgemizde görev yapan gazeteciler olmak üzere tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde güçlü bir altyapısı bulunan gazetecilik sektörünün gelişmesinde çalışanların büyük payı bulunduğunu vurguladı. Başkan Hacısalihoğlu, “Nitelikli insan kaynağı ile gelişebilen, büyüyen ve ilerleyen sektörlerin başında gazetecilik bulunmaktadır. Doğu Karadeniz Bölgesinde gazeteciliğin gelişmesinin bu nitelikli insan kaynağının varlığı ile gerçekleştiğini görüyoruz. Sektörü bugüne taşıyan duayen gazetecilerin sahip çıktığı etik değerler ile yeni nesiller yetiştiriliyor. Bu sektördeki yetişen insan kaynağının ülkemizin başta büyük illeri olmak üzere diğer bölgelerde de görev alması ayrı bir başarıdır. Gazetecilik mesleğinin varlığı toplumun çıkarlarının gözetilmesi açısından azımsanmayacak bir önem taşır. Zor şartlarda başarıyla görev yapan gazetecilik camiasının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyoruz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Trabzon Haber Trabzonspor Haber | Manşet 61 Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız