EMİROĞLU
ÇAPKINOĞLU

Yaşam

Kırk Yıllılık Hasret Sona Eriyor

Arsin ilçesi Başdurak mahallesinde kırık yıldır bölge sakinlerinin beklediği yol bitti. Vatandaşın Kullanım için köprü çalışımsı devem ediyor.

12 Ekim 2017 Saat: 18:54
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 207 kez okunmuştur

Kırk Yıllılık Hasret Sona Eriyor
Kırk Yıllılık Hasret Sona Eriyor
Arsin ilçesi Başdurak mahallesinde kırık yıldır bölge sakinlerinin beklediği yol bitti. Vatandaşın Kullanım için köprü çalışımsı devem ediyor. Köprünün tamamlanmasıyla kırk yıllık hasret sona eriyor.
Başdurak mahallesin de ki yol çalışımsıyla ilgili olarak bilgi veren Hüseyin Haldızoğlu şu bilgilere yer verdi. Yapılan bu yol Arsin ilçesi Santa gurup yolu üzerinde bulunan Başdurak Mahallesi.  Kotanlı,  Sincan ve Likoslu bölgelerinin yaşamını kolaylaştıracak ve Santa Gurup yoluna baglack.
Başdurak mahallesin de yaşayan vatandaşlar olarak yolun yapılmasın da zor coğrafi koşulların aşılmasın da bizlere desteğini esirgeyen iş adamlarımıza, Arsin belediye başkamız Dr Erdem Şen başkanımıza ve belediye çalışanı arkadaşlara teşekkür ederiz. Dağları ve kayaları delerek, zor şartlara rağmen yolumuzun kaba işçiliği bitti. Yolu Santa harabeleri yoluna bağlanması için gerekli olan köprünün de çalışması başladı. Köprünün bitimiyle de bölge insana büyük rahatlık sağlayacak yolu hep beraber hizmete açacağız. Biz hep beraber azim ve kararlığın sonucunun neler olduğunu bu yapılan hizmet gördük dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Manşet 61 Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız