EMİROĞLU
ÇAPKINOĞLU

Güncel

OF İRFANLI BÜYÜK CAMİİ HIZLA İLERLİYOR

Başkan Sarıalioğlu İrfanlı Büyük Camii inşaatını inceledi

11 Ekim 2017 Saat: 11:23
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 130 kez okunmuştur

OF İRFANLI BÜYÜK CAMİİ HIZLA İLERLİYOR
OF İRFANLI BÜYÜK CAMİİ HIZLA İLERLİYOR
Of Belediyesi ve hayırsever vatandaşlarınel birliği ile ilçede yaptırılan İrfanlı Büyük Camii inşaatı hızla ilerliyor.
Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Vatandaş-Belediye el birliği ile yapımı devam eden, kaba inşaatı büyük oranda tamamlanmak üzere olan İrfanlı Büyük Camii projesinin inşaatında incelemelerde bulundu.
İLÇENİN SEMBOLÜ OLACAK
Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, caminin ilçeye ayrı bir güzellik katacağını belirterek, “İnşallah, kısa süre içerisinde inşaat çalışmalarını tamamlayarak camimizi hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.Bu cami benim en büyük hayalimdi. Bu hayalimizi de gerçekleştirerek İrfanlı Mahallemize güzel bir Camii kazandırıyoruz.Çalışmalar büyük bir hızla ve titizlikle devam ediyor. Son derece detaylı bir şekilde projelendirilen camide çalışmalar titizlikle sürüyor. Bu eserin ilçemize, ülkemize örnek olacak bir güzellikte olmasını arzu ediyoruz. Cami inşaatındaki çalışmalar planlama doğrultusunda gidiyor” dedi.
ÇALIŞMALAR TİTİZLİKLE YAPILIYOR
Çalışmaların titizlikle yapıldığını ifade eden Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, “Caminin minare bölgesinde ve kubbe kısmında çalışmalar devam ediyor. Bu anlamda Caminin yapımı için hiçbir şey esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Yüce Rabbim hayırlısıyla hep birlikte caminin açılışını da yapmayı bizlere nasip etsin inşallah” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Manşet 61 Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız