EMİROĞLU
ÇAPKINOĞLU

Magazin

TMHOYDER yılı noktaladı, sezonu açtı..

Trabzon Müzik ve Halkoyunları Gençlik Spor Kulübü Derneği yılın son, sezonun ilk yemeğinde üyeleriyle bir araya geldi.

4 Aralık 2017 Saat: 19:06
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 25 kez okunmuştur

TMHOYDER yılı noktaladı, sezonu açtı..
TMHOYDER yılı noktaladı, sezonu açtı..
1987 yılında kurulan ve Türkiye’de 3 birimi (THM-TSM ve Halkoyunları) bünyesinde bulunduran ender derneklerden biri olan TMHOYDER yılın son, 2017-2018 sezonunun ilk yemeğinde bol bol stres attı.
Dayanışma yemeğine başta CHP İl Başkanı Turgay Güngör olmak üzere, ASKF Şube Başkanı Cahit Erdem, TTSO Genel Sekreteri Hakan Gürhan, işadamı Ömer Sağıroğlu, Salim Sürmen Kurucu Başkan Fuat Saylam, Onursal Başkan Arif Özaytekin, eski başkanlardan Tunç Turhan, TMHOYDER Başkanı Fethi Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Yemekte bir konuşma yapan dernek başkanı Fethi Yılmaz 1987 yılında derneğin çivisinin çakıldığını ve büyük zorluklarla bu günlere gelindiğini hatırlatarak “Bu günlere gelmemizde en büyük pay hiç kuşkusuz kurucu başkanımız Fuat Saylam ve Onursal başkanımız Arif Özaytekin’e aittir. Bunun yanında derneğimize başkanlık yapmış, hizmet etmiş tüm ağabeylerimize ve arkadaşlarımıza da buradan ayrıca teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.
Konuşmanın ardından dernek adına Saylam’a plaketini onursal başkan Arif Özaytekin takdim etti. TMHOYDER Erkek Halkoyunları ekibinin gösterisinin ardından felekten bir gece geçiren TMHOYDER üyeleri ve davetliler Hüseyin Şılbır, Mehmet Ağzıküçük ve Mahmut Uzun’un seslendirdikleri birbirinden güzel şarkı ve türkülerle de kendilerinden geçtiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Manşet 61 Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız