banner128
banner222

Amon ve RA ilk çağ Mısır Tanrıdır. Tanrıların kralıdır Firavunların koruyucusu sayılır.

Amon Güneş tanrısı RA ile birleştirerek büyük tanrı unvanını almıştır ve bütün ülkede tapılan tanrı olmuştur ikisinin birleştirilmesinden sonra Amon ve RA olarak anılmıştır.

AMON tapınak şövalyeleri ABD, yi,

RA ise( ROYAL)= Armay)= sion Tarikatı Britanya İngiltere’yi İlmin ati tapınakların İngiliz kanadını oluşturuyor.

İnsanlara göre farlılık gösterse bile. Bunlara bağlı Aileler ise dünyayı ellerinde tutuyor. Bu Aileler kendilerini hep önde görüyor.

Geçmişten günümüze gelen dini inanıştan oldukça farlılık gösteriyor.

Özellikle Mısırda her şey için ayrı bir Tanrı olduğu inanılır. Her Tanırında kendini temsil eden bir sembolik bulunmaktadır.

Amon Tanrısı sadece bunlardan bir tanesidir. Sembolü Kazdır Kaz yâda deve kuşu Tüyüne benzer bir tüy ile sembolize edilmiştir. VE Amon; a bütün evrene baş edilmiştir.

Mısır Mitolojisine göre Tanrılar Tanrısıdır.

Ra ise Mısır mitolojisine göre diğer tanrıda Radır amblemi atmaca kafası bir insan olarak resmedilmiştir.

Ra aynı zamanda güneş tanrısıdır. Helen tanrıların üstünü olduğuna inanılır bu görüş yaygındır.

AMON VE RA birleşince bütün tanrıların üzerinde tanrıdır güçlü tanrı kılınmıştır en büyük tanrıdır.

Amon ve Ra gizli örgüt liderlerinin kullandığı isimdir. Farlılık gösterse bile..

Kimine göre Amon üstün bir seviyede tutulur. Bu inanış halen devem ediyor.

Diğer tanrıların RA dan dan olduğu inancı halen yaygındır..

Büyük tanrılarda dünyayı yönetmekle yükümlüdür.

Onlar RA VE AMONDUR büyük tanrı her ne yaparlarsa bir sebebi vardır sorgulanamazlar asla.

Dünyayı yöneten büyük bir güçtür İlmin ati ve tapınaklılar o gücü yönlendiren iki büyük hanedanı temsil ederler ve aynı amaca hizmet ederler ABD, İNGİLTER. Hanedanları kraliyet aileleri İngiltere ve sim sonlar onlara tapınakcılar deniyor masonlar olarak biliniyor gizli yapılanmaları vardır.

Kendilerine göre bir canavar yaratırlar sömüren Siyonizm kapitalizm her şekli kullanırlar.

Onların Askeri güçleri yoktur askeri gücü yönetecek devletleri yoktur ama hepsinin o devleti yönetecek gizli şirketleri güçleri paraları vardır.

Onlar Yahudilerin parası İngilizlerin siyaseti birleşince bu onları daha güçlü ediyor.

AMON VE RA YA karşı gelinmez eğer gelinirse ne olur önceleri o ülkede kargaşa olur eylemler olur ekonomik sıkıntılar olur sıkıntı baş gösterir iç savaşlar olur sonrada liderleri ya zehirlenir yada asılır yada sürgün edilir ama mutlaka yok edilir bütün dünya ellerinde olur ve yönetmeye başlarlar

Bütün dünyanın gelirleri petrolleri madenleri elmasları doğal gazları incileri torları borları kısaca yer altında yer üstündeki bütün madenleri petrolleri onların eline olur çok güçlü olur çünkü onlar en büyük Tanrılardırlar. AMON VE RA

hangi ülkede çıkarları varsa o ülkeyi perişan ederler Mısır, Libya, Filistin, Afganistan, Yemen, Tunus, Cezayir,Fas,Irak,Türmenistan,Pakistan,Özbekistan, Türkistan,Azarbaycan,Lüpnan,Afrika,arakan,Türkistan,Arakan,Bosna,Arap ülkeleri gibi parçalanır yok edilir güç onların AMON RA nın elinde eğer onlar için insan hayatı bir hiçtir çünkü onlar insan üstü büyük tanrılardır kendilerini öyle görürler.Şunu görmezler Avrupa hep yaşlı çocuk doğmuyor dışardan getirdikleride tutmuyor düzen değişiyor 20 yıla kalmaz Avrupa yıkılacak çökecek güçten düşecek nesli yaşlı ölecek yeni nesil elindeki gücü kaybedecek. Çin birinci güç haline gelecek Müslümanlar çok güçlü olacak zenginleşecek çünkü ALALH NURUNU TAMAMLAYACAK.

Saygılarımla

Cemile keskin

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner133