CHP Trabzon İl Başkanı hezimete uğradığı için sokağa çıkamayınca, çareyi istanbula kaçmakla buldu. İstanbul'a kaçacağına CHP Trabzon İl Başkanlığından istifa et.

Bakıyorum CHP Trabzon İl yöneticisi bile meydana çıkamayınca, oda il başkanı gibi çareyi istanbula kaçmakta bulmuş. Güzelim Trabzon da CHP'yi itibarsız duruma getirdiniz.

Yazık... Güzide Uzun bugün İstanbul'da nöbet tutuyor ya emin olun hepsi reklam için. Bakın yani ha partim için mücadele veriyorum ayakları! Ben de sorarım...

Güzide Uzun hanımefendi Trabzon da neden mücadele vermedin? Neden sahaya inmedin? Önce bunları söyle! Öyle reklam amaçlı İstanbul'a geleceğine Trabzon da çalışma yapsaydın. Ama Trabzon'da partiyi lokal gibi kullanıp ancak çay partisi düzenleyip durdunuz.

Bu parti sizinle itibarsızlaştı... Bir partiyi ayakta tutan İl Başkanıdır! Ama bunu sen nereden bileceksin, hiç il başkanı olmadın ki. Örgütlü çalışmak nasıl olur bilmedin ki. CHP Trabzon'un menzilini hep kısa tuttun. Ama şunu unuttun, bizlerin hedefleri UZUN...

Güzide Uzun kendi çalışması sıfır. Ama maşallah İl Disiplin Kurulunu iyi çalıştırıyor. Birisi çıkıp Gak, öbürü çıkıp Guk dedi mi hemen Disiplin Kurulu devreye giriyor.

Siz hayırdır ya? Bu partinin düşmanımısınız! İyi ki Güzide Uzun döneminde CHP Trabzon üyeliğimden istifa etmişim. Yoksa bizi de İl Disiplin Kuruluna sevk edecekti demek ki. Partiye genç gelmiyor artık genç... Bizim dönemimizde CHP Trabzon İl Gençlik Kolları gecesini gündüze katar çalışırdı. Şimdi ise öyle bir gençlik yok. Neden Mi? Güzide Uzun ismi bunun en güzel örneği... İşte bu yüzden Menzil kısa, hedef UZUN diyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1