EMİROĞLU
ÇAPKINOĞLU
Kenan Kuru
Kenan Kuru

Terörün, Dini ve Milliyeti Yoktur

9 Ocak 2017 Saat: 22:40
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu yazı 404 kez okunmuştur

Her toplumun yaşadığı coğrafyası ve vatanı vardır. Türkiye, coğrafyasının özelliği gereği hassas bir bölgede yer almaktadır. Dolayısıyla, geçmişten günümüze yaşadığı tarihi tecrübeleri bulunmaktadır.

Terörün alçakça saldırıları sonucu İstanbul’da, yabancı ve Türk vatandaşları hayatlarını kaybetmişlerdir. Kamu görevini yaparken şehit düşenlerin yanında, Mustafa Sezgin Seymen’ de, Sürmene ilçesinden terörün kahpeliği ile hayatını kaybetti. Allah’tan rahmet, ailesine ve Milletimize başsağlığı diliyorum. PKK, İslamcı terör diye addedilen anlayışlara, Müslüman Ortadoğu’da, Türk devletinde maddi, manevi kayıplar verilmektedir.

İstanbul’da terörün ortada olan alçaklığına farklı bir mekânda, din ve milliyetleri farklı olanlar seçilerek bir yenisi eklenmiştir. Milletimizi derinden yaralamıştır. Tük devleti, piyonların ve bataklığın temizlenmesi gerektiğini ifade etmektedir.

Batı terörle ikiyüzlülük içindedir. Müslüman ve Türk dünyasında devam eden şiddetinin her geçen gün arttığı, saldırılarındaki amacın, bir dini, tarihi ve milleti yok etmek istediği ortadadır.  

Türkiye’ye karşı taşeron kullanma girişimlerinin olduğu anlaşılmaktadır. Terörü İslamcı terör diye ileri sürebilenler, Hâlbuki terörün, anası, babası, dini, ülkesi ya da milliyeti olmadığını anlamalıdırlar. 

Kendilerine zarar verildiği zaman terörü kınamak samimiyetten uzak olmaktır.  

Halep’te, Musul’da Kerkük’te, Kudüs’te, İstanbul’da,  bu alçaklıklarına hangi ad altında tanımlama yapsalar da, PKK terörünü Suriye’de besleyenleri tarih göstermemiş midir?

Terörü, Müslüman Ortadoğu’da ve Türk milletine karşı destekleyenler ikiyüzlü olarak tarihte yerini alacaktır. Hemen hemen her ülkede terörün sıkıntıları olabilmektedir. Ne yazık ki, günümüzde Müslüman Ortadoğu’da ve Türk devletinde İslami terörle sapıklık içinde olanları İslam’la aynı anlayışta görmeyi sağlamak batının amacı olabilmektedir. Müslüman ve Türk dünyasında tarihi geçmişle bilinen terörün alacağı mesafe yoktur. Bekada Türk Devletinin kararlılığıyla havaya uçurulan terörist başını tutamayan ikiyüzlü dünyanın, Türk milleti için yaptıkları hesapları tutmayacaktır. 

Türkün haysiyeti,  gururu ve varlığı çok büyüktür.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Manşet 61 Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV):12 Aralık 2017 Saat: 13:24
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV): TRABZON GAZETECİLER CEMİYETİNDE YÖNETİM KURULUMUZLA, ABD, Kudüs, İnsan Hakları ve Ortadoğu konulu görüşlerimizi basın açıklaması ile Kamuoyuna sunmaktayız.
YAYILIMCI UZLAŞMA6 Aralık 2017 Saat: 10:52
Anadolu’da Türk milletinin haklı davasını bütün zor şartlara rağmen başarmış olanlara ve yönetimin temellerini atanlara kuvveti veren milletin varlığıdır.
TRABZON HUZURLU BİR ŞEHİR30 Kasım 2017 Saat: 16:37
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) : Trabzon İl Emniyet Müdürünü ziyaret ederek çiçek takdim etti.
ÖĞRETMEN, YÖNETİM VE BAŞARI24 Kasım 2017 Saat: 22:31
TÜRKAV olarak 24 Kasım Öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü Başöğretmen ATATÜRK’ ün şahsında kutlarken, bütün öğretmenlerimize başarılar diliyorum.
Dolar ve yabancı Para yükselmektedir. Hakikat nedir?22 Kasım 2017 Saat: 21:16
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı ( TÜRKAV ) Trabzon Başkanı Kenan KURU: DOLARIN YÜKSELİŞİNDE EKONOMİK KISKACI GÖRMEK MÜMKÜN MÜDÜR?
Tüm Yazıları