Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik İlginç Uygulamaları İle Dikkat Çekiyor

Suç ve suçlularla mücadelede, suçun zamanında öğrenilmesi ve gecikmeksizin müdahale edilmesinde en etkili yol hiç şüphesiz ki vatandaşlarımızın ihbarlarıdır.

Bu kapsam da, İlimiz genelinde uyuşturucu ile mücadele de Whatsapp İhbar Hattı ile vatandaşlarımız, zaman kısıtlaması olmaksızın suçun işlenmesi sırasında ve öncesinde kimlik bilgileri gizli kalmak kaydıyla “0552 155 61 61” numaralı “Whatsapp İhbar Destek Hattına” uyuşturucu satışı, kullanımı ve dağıtımı gibi tanık oldukları her konuyu ihbar, sesli masaj, fotoğraf, video ve konum olarak ulaştırabileceklerdir.

Emniyet Müdürlüğü olarak bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunması ve toplumun düzen içerisinde yaşamını sürdürmesi için hukuk ilkeleri içerisinde güvenlik hizmeti sunmak misyonuyla, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliklerinin sağlanması, toplumun huzur ve refahının temin edilmesi amacıyla çalışmalarımız tüm kararlılığı ile devam etmekte olup, tüm bu ilkeler doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımızı da bu hizmet doğrultusunda yanımız da görmek isteriz.
Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik İlginç Uygulamaları İle Dikkat Çekiyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1