19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

Gaziler Günü dolayısıyla 15 Temmuz Şehitleri ve Hürriyet Parkı’nda düzenlenen törene Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Gürkan Üçüncü, Trabzon Muharip Gaziler Derneği Başkanı Seyyah Sağıroğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Trabzon Şubesi Başkanı Ahmet Tezcan, askeri ve mülki erkân, sivil toplum örgütlerinin başkanları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Törende Vali Yıldırım ve Genel Sekreter Üçüncü, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.
 
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen törende saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu. Trabzon Valisi Aziz Yıldırım’ın günün anlam ve önemiyle ilgili konuşma yaptığı tören, öğrencilerin şiir okumasının ardından sona erdi.
 
GAZİLERLE BİR ARAYA GELDİLER 
Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Gürkan Üçüncü, törenin ardından Trabzon Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret ederek, dernek başkanı Seyyah Sağıroğlu ve gazilerle bir araya geldiler. Gördüğü misafirperverlik için teşekkür eden ve gazilerin sorunlarını dinleyen Genel Sekreter Üçüncü, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu hepinize selamlarını iletti. Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber