banner238

Ardeşen'de üst yapı çalışmaları hız kesmiyor..

Haber:Dilek ONAY CAN

İlk olarak, Sahil Bisiklet ve Yürüyüş Yolu'nda incelemelerde bulunan Kahya ve Hatipoğlu, yolun yapım çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi. Kahya, "Sahil Bisiklet ve Yürüyüş Yolu, ilçemizin önemli bir turizm destinasyonu. Bu projenin tamamlanmasıyla birlikte, ilçemizin turizm potansiyeli daha da artacak" dedi.
Ardından, Fırtına Vadisi Turizm Projesi kapsamındaki çalışmaları inceleyen Kahya ve Hatipoğlu, projenin önemli bir aşamaya geldiğini söyledi. Kahya, "Fırtına Vadisi, ilçemizin en önemli doğal güzelliklerinden biri. Bu projenin tamamlanmasıyla birlikte, Fırtına Vadisi, daha fazla turisti ağırlayacak" dedi.
Son olarak, Deniz Mahallesi ve Fatih Mahallesi'nde doğalgaz sonrası devam eden üst yapı çalışmalarını inceleyen Kahya ve Hatipoğlu, çalışmaların planlandığı gibi ilerlediğini söyledi. Kahya, "Doğalgaz, ilçemizin yaşam kalitesini önemli ölçüde artıracak. Bu nedenle, doğalgaz sonrası devam eden üst yapı çalışmalarının hızlı bir şekilde tamamlanması için çalışıyoruz" dedi.  
Kahya, incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, "İlçemizde altyapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Bu çalışmalar, ilçemizin yaşam kalitesini ve turizm potansiyelini artıracak. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber