banner238

BAĞIMSIZ EMEKLİLER SENDİKASI CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

Bugüne kadar olduğu gibi Cumhuriyetimizin 100. Yılında da Bağımsız Emekliler Sendikası olarak; siz emekli vatandaşlarımızın demokratik, sosyal, ekonomik, siyasal temel hak ve hürriyetlerinizi korumak, refah düzeyini artırmak, yaşam koşullarınızı iyileştirmek için tüm gücünü ortaya koyan, etnik köken ve siyasi görüş aranmadan her emekliye kucak açan kitlesel çalışmalarımız devam edecektir. Bu vesileyle sosyal devlet anlayışının, vatandaşlarına çalışırken de emekli olunduğunda da onurlu bir yaşam sağlamakla mükellef olduğunu ifade etmek isteriz.
Cumhuriyet’ in 100. Yılını kutlayacağımız bu yıl ve gelecek yıllarda yepyeni, var olan sendikal düşüncelerden ayrı, tabanla birlikte hareket eden bir sendika ile siz emekli kardeşlerimizin yanında olacağız. BES-SEN olarak her zaman 16 milyon emeklinin hakkını hukukunu korumaya ve dile getirmeye yılmadan devam edecek, Cumhuriyet’in değerlerine, bizlere sağladığı haklara sahip çıkacağız.
Cumhuriyetimizin 100. yılının siz emeklilere ve ailelerinize hayırlı, uğurlu olmasını, sağlıklı ve huzurlu nice yıllar geçirmenizi en kalbi duygularımızla dileriz.
Değerli emekliler aydınlık güzel günlerin geleceğine umutla;

CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!
BAĞIMSIZ EMEKLİLER SENDİKASI YÖNETİM KURULU
Mehmet ÖZTÜRK
BES-SEN Genel Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber