BAŞKAN SAYIN FARKI

Trabzon Bölgesi Veteriner Hekimler Odasının 50. Olağan genel kurulu 10-11 eylül 2022 tarihlerinde yapıldı. Genel Kurulda 2 liste yarıştı. Seçimde  197 üye oy kullandı. 3 dönemdir Oda Başkanlığı görevini yürüten SAYIN, oyların 139 unu alarak yeniden  Oda Başkanlığına seçildi. 3 dönemdir Oda Başkanlığını yürüten SAYIN, 4. Döneminde aday olarak girdiği seçimden başarı ile çıktı.
Yeniden seçilen Başkan SAYIN yaptığı konuşmada şunları söyledi: 50.Dönem Genel Kurulumuza, Artvin-Rize-Gümüşhane-Bayburt ve Trabzon İllerimizden katılım sağlayarak oy kullanan ve bizleri bu göreve tekrar layık gören ve mazeretleri nedeni ile katılamayan meslektaşlarıma saygılarımı sunuyorum. 2 liste olarak yapılan seçim sonuçları ile üyelerimiz bizlere bir kez daha şunu söylemiş oldu;  Bu makamların hizmet yeri olduğunu, eskiye takılı kalınarak kişisel egoların tatmin edileceği yerler olmadığını, uzaktan kumandayla kontrol edilemeyecek  ve kişisel menfaatlere kurban edilemeyecek makamlar olduğunu göstermiştir. 
Pandemi nedeni ile bir önceki dönemde planladığımız hizmet içi eğitimler, meslektaşlarımızla birlikte bölgesel toplantıları ve birçok faaliyetlerimizi ertelemek zorunda kalmıştık. Meslektaşlarımızın vermiş olduğu destekler neticesinde 4. Dönemde bu faaliyetleri artırarak ve hız vererek gerçekleştirme imkânı bulacağız dedi. Başkan SAYIN şöyle devam etti; Yeni dönemde de, meslektaşlarımızın özlük hakları, yıpranma payı ve Veteriner Hekimlik hizmetlerinin tek tıp, tek sağlık  sistemine uygun yeniden yapılandırılması ile ilgili mücadelemiz devam edecektir. 50.Dönem Yönetim Kurulu: Erol SAYIN (Başkan), Süleyman BOZ ( Sekreter), Eyüp AYDIN (Muhasip), Elif DUMAN ÇABAKÇOR (Üye) ve Ahmet KÖZ (Üye)’ den oluştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber