BAŞKAN ZORLUOĞLU BEDESTEN CADDESİ’NDE TAMAMLANAN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Bedesten Caddesi’nde yapımı tamamlanan altyapı, üstyapı, aydınlatma ve kaldırım çalışmalarını inceleyen Başkan Zorluoğlu, esnafın yoğun ilgisiyle karşılandı.
 
Depremin merkezi Kahramanmaraş’ın ve Elbistan’ın günlük yaşam koşullarını sağlamak için Bölge Koordinatörü olarak görev yapan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 25 günün ardından 2 Mart Perşembe günü Trabzon’a döndü. Çalışmalarla ilgili vakit kaybetmeden toplantı üstüne toplantı yapan Başkan Zorluoğlu, yeni haftaya ise esnaf ziyareti ile başladı.
 
DEPREM BÖLGESİNDEKİ ÇALIŞMALARINIZI GURURLANARAK İZLİYORUZ
Başkan Zorluoğlu, Trabzon halkının ve yabancı turistlerin en uğrak yerleri arasında yer alan Bedesten Caddesi’nde bir süredir yürütülen ve geçtiğimiz günlerde yapımı tamamlanan altyapı, üstyapı, aydınlatma ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalardan oldukça memnun kalan Başkan Zorluoğlu, çevre esnafını da ziyaret ederek, talep ve sorunlarını dinledi. Caddenin son halini çok beğendiklerini dile getiren çevre esnafı, “Depremin ilk gününden itibaren Kahramanmaraş ve Elbistan’daki çalışmalarınızı gururlanarak izliyoruz. Orada gece gündüz çalışırken, buradaki çalışmaları da ihmal etmediniz. Caddemiz çok güzel bir görüntüye kavuştu. Size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220