BAŞKANLIKTA GÜN ÇOCUKLARIN GÜNÜYDÜ

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla temsili olarak başkanlık koltuğunu kendisini makamında ziyaret eden çocuklara bıraktı.  

Başkan Türkmen, 23 Nisan haftası kapsamında kendisini ziyaret eden Akçaabat Şehit Gökhan uzun İmam Hatip Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Yiğit Emre Kokoç ve 8. Sınıf öğrencisi Şevval Enise Şahin’i makamında ağırladı.   

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, en büyük hizmetin çocuklara yönelik olarak yapılan çalışmalar olduğunu vurguladı. 23 Nisan dolayısıyla Türkiye genelinde makamların çocuklara bırakılacağını belirten Başkan Türkmen, “Makamların çocuklara devredilmesindeki gayemiz yarının gençleri ve yöneticileri olan çocuklarımıza bu makamları sevdirmek ve bu makamlarda kendilerinin de olabileceğini benimsetmektir. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.”  dedi.

Temsili Başkan Şevval Enise Şahin’e, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. 

Ziyaret sonrasında çocuklar, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen’e çiçek takdim ederken Başkan Türkmen’de günün anısına çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sonlandı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220