EFSANE BÜYÜKŞEHİRDE

Türk futbolunun ve Trabzonspor’un efsane isimlerinden, A Milli Takım eski Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman’ı makamında ziyaret etti. Trabzon’da gerçekleştirilen projeler hakkında sohbet eden Güneş ve Ataman’a iş adamı Kemal Halil’de eşlik etti. 
Tatil günlerini Trabzon’da geçiren efsane isim Şenol Güneş, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu Trabzon’a çok güzel projeler kazandırdı. Bunların bazılarını geçtiğimiz aylarda birlikte inceleme imkanı bulmuştuk. Şimdi de Trabzon’un yaylasından denizine kadar birçok yeri gezdim. Halkımızla sohbet etme imkanımız oldu. Genel olarak Büyükşehir Belediyemizin yaptığı hizmetlerden çok memnunlar. Bende bu memnuniyeti dile getirmek için Atilla başkanımızı ziyaret ettim” dedi. 
Türk futbolunun efsane isimlerinden Şenol Güneş’in ziyaretinden ziyadesiyle memnun olduğunu dile getiren Başkan Vekili Atilla Ataman, “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu’nun Trabzon için başlattığı projeler zaman zaman ülke çapında ses getiren projelerdir. Trabzon’umuzun güzelliğine güzellik katan projelerimizin Şenol hocamız tarafından da takdir bulması bizi motive etmiştir” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber