Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi davet açıklaması

Seçim çalışmalarına büyük bir motivasyon ile başladıklarını ifade eden Revi konuşmasını şöyle sürdürdü: “ Trabzon tarihindeki en kalabalık kongreyi gerçekleştirerek Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirini kazandık. 6. İl Olağan Kongremiz Trabzon’da büyük bir enerji oluşturdu. Kongremiz o kadar coşkulu oldu ki AK Partili kardeşlerimiz 27. Dönem Trabzon milletvekilliği yarışında 6 Milletvekilinin de tamamını alabileceğimiz inancını artık kabul ettiler. Bizde parti teşkilatı olarak giderek büyüyen bu coşkuyu sahaya taşımaya başladık.”

5. İl Olağan Kadın Kolları Kongresinin de aynı coşkuyla gerçekleşeceğini belirten Revi “ Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu Beyle birlikte Trabzon’daki seçim çalışmalarımızı fiilen Kadın Kolları kongremizle başlatacağız. Ak Parti’yi evladı gibi sahiplenen ve seven hanım kardeşlerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşecek olan kongremiz seçim çalışmalarımızın hızını arttıracaktır. “diye konuştu.

Kongrenin yapımı yeni tamamlanan Beşirli Tenis Kompleksi Spor Salonunda saat:13.00’da gerçekleşeceğini belirterek tüm Trabzonluları kongreye davet etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220