“KURUMSAL YAPIYA KAVUŞACAK”

Komisyon raporunda, “Spor kenti Trabzonumuza kazandırdığımız spor kompleksimizde Ortahisar’da Spor İşleri Müdürlüğü kuruldu

Ortahisar Belediye Meclisi’nin mart ayının son toplantısı Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, yönetiminde gerçekleştirildi. Meclis oturumunda; Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan oybirliğiyle kabul edilerek meclis gündemine gelen; atletizm, yüzme, boks, kick boks, taekwondo, muaythai, wushu gibi bireysel spor dallarında hocalarımız ve sporcularımız faaliyetlerini sürdürmektedir. Yine takım sporlarında Ampute Futbol Takımı, İşitme Engelliler Futbol Takımı kendi süper liglerinde, Kadın Hentbol Takımımız da 2. ligde mücadele etmektedir. Hem bireysel hem takım spor dallarındaki iş ve işlemlerin kurumsal yapı içerisinde yürütülebilmesi için yeni bir birim oluşturulmasına ihtiyaç duyulmuştur.” denildi.

Yapılan müzakerelerin ardından ilgili madde oybirliğiyle kabul edildi. Böylece geçen yıl kurulan Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ve yeni kurulan Spor İşleri Müdürlüğü birlikte Ortahisar Belediyesi’nin müdürlük sayısı 23’e ulaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220