MUHTARLARIMIZLA İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYORUZ

Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, COVİD-19 salgını dolayısıyla gerçekleştiremediği geniş katılımlı Muhtarlar Toplantısını daraltılmış hale getirerek gerçekleştiriyor.

İlçesindeki 36 mahalle muhtarını gruplara ayırarak belediyede misafir eden Başkan Gürsoy, “İlçemizle alakalı hizmetlerimizde muhtarlarımız bizler için olmazsa olmazdır.

İlçemizdeki 36 mahalle muhtarımızın her biri bizim eşittir ve her bir mahallemize de planlı ve adil bir şekilde hizmet getirme gayreti içerisindeyiz.

Geçtiğimiz yıllarda geniş katılımlı olarak “Muhtarlar Toplantımızı” düzenli bir şekilde gerçekleştiriyorduk. COVİD-19 salgını dolayısıyla bu toplantılara ara vermiştik fakat daraltılmış halde yapmak için harekete geçtik. Gruplarımız 6 ayrı gruptan oluştu ve toplantılarımıza başladık.

Muhtarlarımızın yanı sırada her gruba da 2 Belediye Meclis Üyemiz katılıyor. İstişareye önem veriyoruz, bu toplantılarımızda her mahallemizi ayrı ele alıp ne yaptık ve neler yapacağız ve muhtarlarımızın bizlerden talepleri nelerdir bunları dikkate alıyoruz.

Toplantılarımız tedbirli bir şekilde devam edecektir. İlçemize ve hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber