banner238

Of'ta TROY Kart dönemi

Of Belediyesi personelin maaş kartlarını TROY'a taşma kararı aldı

Of Belediyesi, belediye personelinin maaş kartlarını, Bankalararası Kart Merkezi tarafından geliştirilen yerli kart TROY'a taşınmasını kararlaştırdı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İsrail zulmüne karşı boykotlara devam ettiklerini belirtti.

Başkan Sarıalioğlu, çalıştıkları banka ile yapılan görüşme sonucunda tüm çalışanların kartlarının "TROY Kart" sistemine geçirilmesi adına anlaştıklarını açıkladı.

Of Belediyesi'nden İsrail'e boykot kararı

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nun sosyal medyadan açıkladığı karara göre, artık Of Belediyesi çalışanlarının banka kartları ABD kuruluşu olan Master Card veya Visa olmayacak. Başkan Sarıalioğlu, "Of Belediye ailesi olarak; Halk Bankası ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, mesai arkadaşlarımızın tüm kartlarının, yerli ve milli "TROY" kart sistemine geçirilmesi için anlaşmalarımızı sağladık. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Hayırlı olsun." dedi.

Of Belediyesi'nin tüm personelleri ile belediyeye ait şirketlerde çalışan personellerin kartlarının Türkiye Ödeme Yöntemi olarak bilinen TROY Kart sistemine kısa süre içerisinde geçmesi bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber