banner238

Özgüneş Kırtasiye Satış Etkinliği

Trabzon’un Akçaabat İlçesi Akçakale Mahallesinde bulunan Özgüneş Plaza, dev bir satış etkinliğine daha ev sahipliği yaptı. Sektörde öncü kırtasiye firmalarını Trabzon’a getiren Özgüneş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş, 3 gün sürecek kırtasiye satış etkinliğinin startını verdi. Satış etkinliğinin açılışına Özgüneş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş, Özgüneş Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Cevat Birinci, Akçaabat Müftüsü Ramazan Tekin, Akçaabat Esnaf ve Sanatkarlar Odalar  Birliği Başkanı Yaşar Sivrikaya, Akçagaz Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Birinci ile kırtasiye sektörünün öncü firmalarının temsilcileri katıldı.  

SEKTÖRDE ÖNCÜ 40 FİRMA

Akçaabat Müftüsü Ramazan Tekin’in duaları ile açılan satış etkinliği ile ilgili bilgi veren Özgüneş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş, sektörde öncü 40 firmanın Trabzon’a geldiğini belirterek, “Kırtasiye sektörünün öncü markaları, bölgemizin ihtiyacı olan ürünleri plazamızda teşhir olarak hazırlanmıştır. Trabzon, Ordu, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt illerine hizmetimiz devam etmektedir. Bölgelerden müşterilerimiz 3 gün buraya gelecek. Satış etkinliğimiz de 3 gün inşallah devam edecek. Bölgemizde  kırtasiye sektörü ile ilgili müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri fabrikalarla istişare ederek, getirdik. Fabrikaların hizmetlerini müşterilerimizin dükkanının yanına geldik. Bu hizmetimizle gurur duyuyoruz. Kırtasiye sezonu 9. Ayda başlıyor. Müşterilerimiz 4-5 ay öncesinden ürünlerini alıyor. Bugün fabrikalar geldi. Fabrikaların patronları bölge sorumluları buradalar. Müşterilerimizle bire bir istişare ederek ne ihtiyacı varsa siparişleri alacak inşallah en kısa zamanda ürünler müşterilerimizin kapısına kadar ulaşacak. 33 yıldan beri bu hizmeti yapmaktayız. Allah’a çok şükür. Ticaretimizi daha güzel günlere taşımamızı rabbim nasip etsin. Allah nice etkinliklerde bulunmamızı nasip etsin” dedi.

İŞBİRLİĞİ GÜÇ BİRLİĞİ

Güneş, “Fabrikaların ürünlerini yıllardır satmaktayız. Bölgemizin satış grafiği her geçen gün yükselmektedir. Fabrikalar bölgemize gelerek, ürünleri müşterilere anlatıyor. Bizde ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. İşin uzmanı, doktoru gelerek burada ürünlerini anlatıyor. İş birliği güç birliği istişare deriz. Bunlarda hep bereket oluyor. Organizasyonun başında ki  Serkan Ateşoğlu başta olmak üzere Özgüneş Yönetim Kuruluna, fabrikalara, tedarikçilere, sorumlulara teşekkür ediyorum. Bu hizmetleri de Rabbim Sağlık sıhhat verdikçe devam edecek” diye konuştu. 

AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Cevat Birinci, sözlerini şöyle sürdürdü: “Halis Güneş kardeşimiz Trabzon’a geldikten sonra, Akçaabat’ımız Trabzon’umuz onunla daha güzelleşti, daha zenginleşti. Manevi yönden de ciddi katkıları vardır. Ben din görevliliği, belde belediye başkanlığı ve Akçaabat Belediye Başkan Yardımcılığı yaptım. Eğer bu görevlerim olmuş olmasaydı ben Halis Güneş’in yanında çalışmayı çok isterdim.”

Akçaabat Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Yaşar Sİvrikaya, “Bu gibi etkinlikler Ege-Akdeniz tarafından yapılıyordu. Halis Güneş’den Allah razı olsun. Bir tabuyu yıktı ve Akçaabat’ta da böyle etkinlikler yapılıyor. Trabzon’u hiç görmeyenler bu vesile ile Trabzon’u görecekler. Katılımcı firmalar yeşille mavinin birleştiği doğa harikası  bir şehre geldiler” ifadelerine yer verdi.

3 gün sürecek satış etkinliğinde kırtasiyenin her çeşidi toptan olarak bölge halkının hizmetine sunulacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber