SAVUNMA SANAYİİNDEN BÜYÜK PAY ALACAĞIZ!

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, hemşehrileri ile bir araya gelip projelerini anlatmaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşan Aydın, Ortahisar Belediyesi’nde bundan önceki süreçte yaşanan başarılı AK Parti belediyeciliğinin 31 Mart seçiminin ardından daha da yükselen hizmet çıtası ile devam edeceğini dile getirdi.

14 İLKEDE 61 PROJE

Birbirinden değerli “14 İlkede 61 Proje”yi hayata geçireceğini belirten Aydın, “Bizim tek bir sevdamız var, o da Ortahisar. Ortahisar’a hizmet etmek için Cumhur İttifakı Adayı olarak tüm hemşehrilerimizin oyuna talibim. Ortahisar ilçemizi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için adayım. 31 Mart’tan sonra ilçemizi tüm vatandaşlarımız ile birlikte yöneteceğiz. Bununun garantisini şimdiden veriyorum.” ifadelerini kullandı.

İNSAN GÜCÜ  POTANSİYELİMİZ VAR

Aydın savunma sanayi ile ilgili projesinden bahsederek, “Hükümetimizin stratejik planları içerisinde yer alan Uluslararası Trabzon Havalimanı’nın deniz dolgusu ile yeniden yapılması projesi kapsamında, eski havalimanının yaklaşık 1300 dönüm arazisini şehrin istihdam kültür ve Ar-Ge alanı olarak yeniden planlanmasını düşünüyoruz. Böylelikle şehrimizin, Türkiye Yüzyılı’nda gelişen savunma sanayisinden üzerine düşen payı yetişkin insan gücü potansiyeli ile almasını hedefliyoruz.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber