TBMM ÇEVRE KOMİSYONU BAŞKANI VE AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ MUHAMMET BALTA SAHA ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ!

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, aralıksız sürdürdükleri saha çalışmalarını değerlendirdi. AK Parti Trabzon İl Başkanlığının hazırlamış olduğu programlar kapsamında Trabzon genelinde sahada olduklarını ifade eden Milletvekili Balta “ Meclis çalışmalarımıza ara verdiğimiz günden bu yana programlarımızı gerçekleştiriyoruz. Gönül gönül’e tüm hemşerilerimizle buluşma adına il teşkilatımız bir program yapıyor. İl ve İlçe Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarımızla tüm ilçelerimizi, mahallelerimizi, yaylalarımızı, dolaşıyoruz.

Esnafımızla, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, vatandaşlarımızla ve muhtarlarımızla buluşuyoruz. Her gittiğimiz ilçede yatırımlarımızı yerinde inceliyoruz. Vatandaşımızın, STK temsilcilerimizin görüşlerini dinliyoruz. Yaptıklarımızı anlatıyoruz. AK Parti tüm kadrolarıyla sahada, milletinin yanında. Trabzon’umuzda milletimizden aldığımız temsil sorumluluğunun hakkını sonuna kadar vermek için gece gündüz demeden sahadayız. Bizim her günümüz, her anımız milletimizle birlikte geçiyor. Biz milletimize olan hizmetkârlığımızı 7/24 sürdüren bir siyasi anlayışın mensuplarıyız” dedi.

Milletvekili Balta sözlerini şöyle sürdürdü: “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hizmet anlayışı ve liderliği ile ilk günkü heyecan ve aşkla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Gittiğimiz her bir noktada hamdolsun ki vatandaşlarımızın bizlere olan ilgisi, sevgisi ve yakınlığı görülmeye değer. Birebir vatandaşlarımız ile güncel durumları istişare ediyor, taleplerini ve isteklerini alıyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde görerek, sahayı da ilmek ilmek dokuyarak çözümleri bir bir yerine getirmek için büyük bir çaba ve gayret sarf ediyoruz. Bugün, 'Bir olduk, 21 olduk' diyebiliyorsak; bunu iç ahengimize, sorumluluk duygumuza ve bize güvenen milletimize borçluyuz. Aynamız iştir, ortaya koyduğumuz eserlerdir.

Vatandaşlarımız bize yaşanan ekonomik sorunun da üstesinden AK Parti’nin geleceğini, çözerse yine Cumhur İttifakı’nın çözeceğini büyük bir samimiyetle ifade etmiştir. Evet, ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada küresel boyutta yaşanan bir ekonomik sorunlar var mı var. Fakat memuruna, işçisine, asgari ücretlisine, emeklilerine sahip çıkan, Fındık ve Çay üreticine büyük bir destek veren, yaşanan enflasyonun altında ezdirmeyen bir lider ve hükümet var.

Vatandaşlarımız var olan sıkıntıların çözümünün güçlü bir liderlikle olacağını biliyor ve bunun için de yine Cumhurbaşkanı’na güveniyor. Sayın Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun, başımızdan eksik etmesin. İnşallah 2023 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı Adayımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden başkan yapacağız. Hep birlikte daha çok çalışacak, davamıza ve kazanımlarımıza sahip çıkacağız. "Sevdayla, tutkuyla, vatan aşkıyla 21 yıl önce çıktığımız zorlu ve meşakkatli bu yolda manevi desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz milletimizle durmadan yürüdük, yürüyoruz ve yürüyeceğiz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220