TDF TRABZON TEMSİLCİLİĞİ AÇILIŞA HAZIR…

TDF Genel başkanı İsmail Şatıroğlu yaptığı açıklamada, “ Federasyon’umuz çatısı altındaki STK’ların, artık Trabzon’da da bir evi olacak,”  dedi.

Genel Başkan Şatıroğlu; “Daha evvel de kamuoyuna deklare ettiğimiz üzere, Trabzon’da TDF Temsilciliği ‘mizi hazır hale getirdik.  İnşallah 24 Ağustos Çarşamba günü, saat 18.00 de açılışını gerçekleştireceğiz. Yirmi kişilik toplantı salonu, sekreterya odası, başkanlık odası,  mutfak ve fuayeden oluşan çok fonksiyonel bir temsilciliğimiz oldu. Hayırlı uğurlu olsun. Yakında İstanbul’daki TDF Trabzon Evi inşaatını da tamamlıyoruz. Şırnak’ta Eren Bülbül kütüphanesini kısa zamanda açıyoruz. Şimdi, Trabzon’da da bir evimiz oldu. İnşallah, Allah bize Başkentimiz Ankara'da ve Avrupa'da da açmayı nasip eder. Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Trabzon Temsilcimiz olarak  aynı zamanda  Genel Başkan Yardımcımız olarak görev yapan Mustafa Durmuş bu görevi yürütecek.  Başta yönetim kurulumuz olmak üzere katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizi açılış merasimimize bekliyoruz.   İstanbul Yenikapı’da, 13 Trabzon Günleri Ve 561. Fetih Yıldönümü etkinliklerimizi de, 13/16 Ekim tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Tekrar hayırlı olsun”…

Açılış için Trabzon il protokolü yanı sıra siyaset, iş dünyası, spor camiası ve Stk temsilcileri davet edildiler. Kopenhag maçı öncesi planlanan açılış törenine yüksek katılım bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220