Trabzon Arsin OSB Yönetim Kurulundan Beşikdüzü OSB’ye Ziyaret

Bölge firmalarından Şerbetli Gıda Amb. San. Tic. Ltd. Şti. ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Şerbetli Gıda Amb. San. Tic. Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda da Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kâmil Kutlu, Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Yıldız, Bölge Sanayicileri Ali Birinci, Yılmaz Karadeniz, Zafer Olgun ve OSB Bölge Müdürü Zekeriya Kalyoncu hazır bulundu.

Karşılıklı fikir alışverişi yapılan ziyarette ortaklaşa yapılabilecek çalışmalar hakkında da istişarelerde bulunuldu. Sakarya, “Trabzon Sanayicileri olarak bir platform oluşturmalı ve bu platformda şehrin tüm sanayicileriyle bir araya gelerek isteklerimizi ortak bir dille sahaya yansıtmalıyız. Söylem ve eylem birlikteliği içinde belli projelere ve sorunlara odaklanmalıyız. Ticaret ve Sanayi Odasının önderliğinde gerekli çalışmalarımızı başlatmalıyız. ” dedi.

Fikir birliğine varılan ziyarette konuşan Kâmil Kutlu ise “Bunun gibi sanayici buluşmalarını sık sık yapmalıyız. Bu toplantılar sayesinde birimizi daha yakından tanıma ve birbirimizden haberdar olma fırsatını yakalamış oluyoruz. Bu vesileyle Başkan Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyelerine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerimi sunuyor ve yeni görev dönemlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220