banner128

TRABZON ARSİN OSB’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Bölge Müdürlüğü Hizmet Binasında yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine Dursun Ali Sakarya, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine ise Ali Baştürk seçildi.

Başkan Erkut Çelebi “Söz konusu çalışma sürem içerisinde Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesine hizmet etmekten büyük onur duyduğumu ve bundan sonraki yaşamımda da üyesi olmaktan gurur duyduğum Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesinin gönüllü bir neferi olacağımı belirtmek isterim. Farklı kurumlarda olsak da yürüteceğimiz iş birlikleri ve ortak projelerle ilimiz ve ülkemiz sanayisinin gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Dursun Ali Sakarya, Başkan Vekili Ali Baştürk ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar diliyorum.”dedi.

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Sakarya ise Yönetim Kurulu Başkanı olarak bugüne kadar yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı Başkan Çelebi’ye teşekkürlerini sundu. Sakarya “Sanayi hepimizin ortak paydası. Üstlendiğimiz görevin öneminin farkındayız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de üreten, katma değer yaratan, istihdamın ve ihracatın artırılmasına katkı veren, sanayicilerimize yardımcı olmak için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.”dedi.

YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Yönetim Kurulu Başkanı: Dursun Ali Sakarya

Başkan Vekili: Ali Baştürk

Yönetim Kurulu Üyeleri: Köksal Yavuz, Hasan Küçükarslan, Cengiz Sözen, Okan Gündoğdu, İbrahim Cirav, Göksal Kalemci, Turgay Özsandıkçı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220