banner238

TRABZON GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE KAN DEĞİŞİKLİĞİ

Ozan Çetiner’in yerine Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Lokman Arıcıoğlu, ilk açıklamalarını yaptı. Trabzon’la ilgili övgü dolu sözler söyleyen Arıcıoğlu, ‘’Trabzon tesisleşme noktasında Türkiye’deki önde gelen illerden ve burada spora ilgi çok büyük. Sporun bu denli ön plana çıktığı bir şehirde görev yapacak olmamdan dolayı çok heyecanlıyım.’’ İfadelerini kullandı.

Bu Bir Bayrak Yarışı…

Trabzon’un sporla iç içe yaşayan bir şehir olduğunu vurgulayan Arıcıoğlu, ‘’Trabzon uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmış, birçok branşta büyük başarılara imza atmış, adını tüm dünyaya duyurmuş bir şehir. Benden önce bu görevi yapan arkadaşlarım, ‘’Spor Şehri Trabzon’’ temasını ön plana çıkarmış. Bizim amacımız, devraldığımız bu bayrağı daha da ileriye taşıyarak ‘’Sporda Lider Şehir’’ olmak yolunda ilerleyeceğiz.

Arıcıoğlu, sözlerine şöyle devam etti. ‘’ Öncelikli hedefimiz hareketsiz yaşamın önüne geçip her yaştan insanı sporla buluşturmak, tesislerimizden herkesin faydalanmasını sağlamak. Öte yandan bu süreçte, ‘ Yüzme Bilmeyen Kalmasın’, ‘Yetenek Taraması’ dahil birçok proje sayesinde Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmak istiyoruz. ‘’

‘’Trabzon halkı her şekilde spora büyük önem veriyor ve çocuklarını teşvik ediyor. Bu çok sevindirici bir durum. Öğrencilerin sporla buluşturulması konusunda okul idaresi ve öğretmenlerinin de daha çok desteğine ihtiyacımız var’’ diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber