banner238

Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu TESOB’u ziyaret etti

Bakan Adil Karaismailoğlu, beraberinde AK Parti Trabzon Milletvekilleri Yılmaz Büyükaydın ve Vehbi Koç, İl Başkanı Sezgin Mumcu, Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi ve diğer parti yetkilileriyle birlikte TESOB’u ziyaret etti.

TESOB Başkanı Metin Kara, esnaf ve sanatkâr odası başkanlarının da hazır bulunduğu toplantının açılışında yaptığı konuşmada, 14 Mayıs’taki seçimlerin ardından Trabzon milletvekili seçilenlere başarı dileklerini ileterek, “Şehrimiz için başarılı çalışmalar yapacağınıza inancım tamdır” dedi. Kara, ayrıca TESOB’un turizm ve istihdam başta olmak üzere yürüttüğü projelerle ilgili bilgi verdi.

Bakan Karaismailoğlu da esnaf temsilcileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Yaşayan hayatın en önemli faktörlerinden birisi esnaf ve sanatkârlarımızdır. Hayatın idamesi için son derece önemli bir kurum ve temsilcileriyle beraberiz. Milletvekili arkadaşlarımla beraber esnaf ve sanatkarların gelirlerinin artırılması, çalışma şartlarının iyileştirilmesi, daha fazla istihdam sağlanması için çaba sarf edeceğiz. Şehrimizin ekonomisinin geliştirilmesi doğrultusunda yapmamız gereken ne varsa yapacağız” ifadesini kullandı.

TESOB Başkanı Metin Kara, ziyaret anısına Bakan Karaismailoğlu’na telkâri işlemeli kahve fincanı hediye etti. Bakan Karaismailoğlu ayrıca TESOB şeref defterini de imzaladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol