banner237
banner238

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU “U FEST” ETKİNLİKLERİYLE ÜNİVERSİTELERDE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELİYOR!

“BAKAN URALOĞLU, KTÜ ÖĞRENCİLERİ İLE 26 OCAK’TA BİR ARAYA GELİYOR”

“BAKAN URALOĞLU, ÖĞRENCİLERE BAKANLIK ÇALIŞMALARINI ANLATACAK”

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, bakanlıkça düzenleyecekleri ‘U fest’ etkinleriyle üniversitelerde, öğrenciler ile bir araya gelecek, bakanlık çalışmalarını ve deneyimlerini anlatacağı söyleşi gerçekleştirecek.

Bakan Uraloğlu, ‘U fest’ etkinliğine mezun olduğu okulda başlayacak.  Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Uraloğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 25-26 Ocak tarihlerinde düzenlenecek ‘U fest’ etkinliğinin ikinci gününde üniversite öğrencileriyle bir araya gelecek. Uraloğlu öğrencilerle sohbet edecek, bakanlık çalışmalarını anlatacak ve deneyimlerini paylaşacak.

Etkinlikte, bakanlığa bağlı kurum genel müdürleri de öğrencilerle bir araya gelecek. Etkinliğin ilk günü 25 Ocak’ta TÜRKSAT Genel Müdürü Hasan Hüseyin Ertok, PTT Genel Müdürü Hakan Gülten’de konferans verecek. 

BAKAN URALOĞLU, KTÜ ÖĞRENCİLERİ İLE 26 OCAK’TA BİR ARAYA GELİYOR
Etkinliğin ikinci günü 26 Ocak’ta Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, öğrencilerle bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirecek. Öncesinde ise Altyapı Yatırımları Genel Müdürü (AYGM) Dr. Yalçın Eyigün, Karayolları Genel Müdürü Ahmet Gülşen konferans verecek.

Her ay bir üniversitede gerçekleştirilmesi planlanan ‘U fest’ etkinlikleri, söyleşi, konferans ve konserle renklendirilecek. #BakanKampüste hashtag ile düzenlenecek etkinliklerde üniversite öğrencileriyle başarı hikâyeleri paylaşılacak, Türkiye’nin geleceğinde rol almaları için hayatlarına yön verecek etkinlikler düzenlenecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber