banner128

KARADENİZ'DE DUBAİLİ TURİST YOĞUNLUĞU 

Trabzon merkezli, Doğu Karadeniz ve Türkiye geneli Turizm Acenta hizmeti veren Era Tur sahibi Remzi Çolakoğlu, beraberinde Operasyon Müdürü Ergün Atasoy, grup liderleri, kaptanlar ve rehberler ile birlikte geldiği Bitkimix Alışveriş Merkezinde yaptığı açıklamada, Dubaili misafirlerin Doğu Karadeniz Bölgesine ilgilerinin her geçen gün arttığını, Trabzon İli ve Doğu Karadeniz Bölgesini en güzel şekilde tanıtmaya çalıştıklarını söyledi.

Era Tur sahibi Remzi Çolakoğlu, direk uçuşların başlaması ile birlikte, Dubaili misafir yoğunluğunun artmaya devam ettiğini, profesyonel ekibi ile birlikte misafirlere hizmet verdiklerini söyledi.

Bitkimix Alışveriş Merkezinde Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Nar ve Yönetim Kurulu Üyesi-İşletme Müdürü Ali Rıza Köroğlu tarafından karşılanan Era Tur Acenta yetkilileri ve Dubaili misafirler, tesisi gezerek yöresel-doğal ürünler hakkında bilgi aldılar ve alışveriş yaptılar.

Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Nar, Bitkimix Doğal-Yöresel Ürünler Alışveriş Merkezi olarak, mağazada satış yanında, web sitesi ve sosyal medya üzerinden de satış yaptıklarını, ayrıca yurt içi ve yurt dışına ürünlerin toptan satışını da yaptıklarını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220