banner128

YÜCE TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞ OLSUN!

Tarihin her döneminde bulunduğu coğrafyaya huzur ve barış getirmek için canlarını feda eden Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz bu uğurda verdikleri şehitlerle her zaman Yüce Türk Milletinin gurur kaynağı olmuştur. Emperyalistlerin Ülkemiz üzerine oynadıkları oyunları bozguna uğratmak ve Bölgesine ve sınır komşusu ülkelere barış ve huzur getirmek amacıyla başlatılan Zeytin Dalı harekâtı kapsamında canlarını feda eden aziz şehitlerimiz bizleri büyük üzüntüye boğmuştur.  

Emperyalist devletlerin büyütüp sınırlarımıza yakın bölgelerde konuşlandırdıkları kahpe ve alçak terör örgütlerini yok etmek, Bölgeye ve mazlum milletlere huzur ve barış sağlamak amacıyla, Devletimizce kahramanca bir şekilde başlatılan ve her yönüyle desteklediğimiz Zeytin Dalı harekatı başarılı bir şekilde devam ederken, canlarımız, minnet borçlu olduğumuz kahraman silahlı kuvvetlerimizin göstermiş olduğu bu üstün başarı, emperyalist güçleri endişelendirdiği için besledikleri alçak kahpe uşakları, her türlü kahpeliğe başvurarak kamufle oldukları mazlum insanların içine sinsice girip askerlerimizi şehit etmiştir. Bizleri, Yüce Türk milletini ve camiamızı derin acıya boğan bu olay unutulmamalıdır ki kahraman Türk askerini hiçbir zaman yıldıramayacak, Zeytin Dalı harekatının son noktasında hepsi birer birer birer efendilerinin oyun ve entrikaları ile birlikte yok edileceklerdir.   

Devletimizin kararlı, cesaret ve kahramanca bir tutumla uyguladığı politikalardan rahatsız olan kahpe emperyalist ülkeler, oluşturdukları, besledikleri ve silah dağıttıkları terör örgütlerinin Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizce bozguna uğratılacağı, yok edileceği günler çok yakındır.. Elbette Yüce Türk Milletine kahramanlarımız bu zaferi yaşatacaktır. Tarihin her döneminde olduğu gibi bugün de bulunduğumuz coğrafyada Yüce Türk Milletinin huzur içinde yaşamını sürdürebilmesi için Kahraman Türk silahlı kuvvetlerimiz kahramanca görevini yerine getirmiş ve Türk milletinin gönlünde taht kurmuştur. Tarihte ve bugün Yüce Türk Milletinin bekası için canlarını feda eden Aziz şehitlerimize minnet borçluyuz, hatıraları önünde saygıyla eğiliyor, emanetlerini emanetimiz olarak kabul ediyor ve Aziz Şehitlerimize şükranlarımızı sunarak Yüce Türk Milletine başsağlığı diliyor, gazilerimize de Yüce Allah’tan şifa ve sıhhat temenni ediyoruz.   

Ahmet Hamdi GÜRDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner1