Aksa Çoruh Elektrik’te kalite tazminatını sorgulamak çok kolay

Aksa Çoruh Elektrik, abonelerinin hayatlarını sunduğu dijital işlemlerle kolaylaştırmaya devam ediyor. Şirket, www.aksacoruh.com adresi üzerinden kalite tazminatı sorgulama ve iade işlemleri için abonelerine şubeye gelmeden yalnızca T.C. kimlik ya da vergi numarası ile zahmetsizce hizmet alma imkânı sunuyor.

Online ve dijital işlem altyapısını her geçen gün geliştiren Aksa Çoruh Elektrik, kalite tazminatı sorgulama süreçlerini web sitesine taşıyarak abonelerinin artık müşteri hizmet merkezlerini ziyaret etmeden yalnızca T.C. kimlik ya da vergi numarası ile www.aksacoruh.com adresi üzerinden kalite tazminatı sorgulama ve iade taleplerini gerçekleştirebiliyor.

Aksa Çoruh Elektrik aboneleri, web sitesi üzerinden tesisat numarası, T.C. veya vergi kimlik numarası ile bilgilerini kolay ve zahmetsizce sorgulayabiliyor. Dijital çağa uygun olarak geliştirilen online hizmet ayrıcalığı sayesinde, Aksa Çoruh Elektrik’e başvuru yapan abonelerin tazminat tutarı başvuru sonrasında hesaba yatırılarak işlem tamamlanmış oluyor.

Kalite tazminatı sorgulama ve iade işlemleri için detaylı bilgiye 444 9 186 numaralı çağrı merkezinden, en yakın Aksa Çoruh Elektrik Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden veya www.aksacoruh.com web sitesi üzerinden erişilebiliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220