banner238

Efsanelerle Yeniden Futbol Turnuvası’nda Türkiye'nin İlk Günlük Elektrikli Araç Kiralama Markası Biwatt Forma Sponsoru Oldu

Türkiye’nin ilk günlük elektrikli araç kiralama şirketi olarak hizmet veren Biwatt’ın destekçisi olduğu turnuva, Trabzonspor'un eski teknik direktörü Ahmet Suat Özyazıcı anısına düzenlendi. Efsanelerle Yeniden Futbol Turnuvası’ndaTrabzonspor'un eski futbolcularından Turgay Semercioğlu, Ibrahim Yattara, Hami Mandıralı, Özer Hurmacı ve Şeyhmus Suna forma giyen isimler arasında yer aldı.

Cumhuriyet’in 100. yılı şerefine düzenlenen turnuvaya destek vermenin kendileri için bir gurur kaynağı olduğunu belirten Biwatt Satış ve Operasyon Müdürü Nazlı Bayraktar, “Tunalar Topluluğu’nun bir parçası olarak Trabzon için böylesine önem atfeden bir organizasyonun parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Turnuvanın Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri kapsamında olması da ayrı bir anlam taşıyor. Önümüzdeki dönemde de bu gibi önemli projelere destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Biwatt ile Hızlı ve Kolay Kiralama

Çevreye duyarlı çözümler arayanlar Biwatt web üzerinden hızlı ve kolay kiralama yapabiliyor. Sosyal dünyaya ilişkin farklı kişiselleştirilebilir özellikler de sunan Biwatt, zengin marka ve model çeşitliliğiyle elektrikli sürüşü günlük kiralamayla daha hızlı yaygınlaştırmayı amaçlıyor. Biwatt, yalnızca fiyat ve model ile değil, zamanın ruhunu yakalayan teknolojik yenilikler ile de hizmet veriyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber