banner128
banner238

HAUNEDY ANZER KOOPERATİFİ RESMİ SATIŞ YERİ OLDU

Mühürlü Anzer Balı, Anzer Kooperatifi diğer ürünlerinin HAUNEDY'de resmi olarak satılması ile ilgili anlaşma Şehr-i Anzer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Yusuf Lezgioğlu ile Haunedy Doğal-Yöresel-Hediyelik Ürünler Alışveriş Merkezi Ortağı Ali Rıza Köroğlu tarafından imzalandı. Anlaşma kapsamında dünyanın en şifalı balı olarak bilinen Anzer Kooperatifinden Mühürlü, Üniversiteden tahlilli, seri numaralı, orjinal Anzer Balı, Tarım Bakanlığından onaylı Kestane, Çiçek, Çam, Sedir gibi ballar ile, Anzer Poleni, Propolis, Polen, Arı Sütü, Arı Ekmeği gibi arı ürünleri, Sürmene Yeniay'da sahilde Devlet Karayolu yanında bulunan HAUNEDY Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Alışveriş Merkezi Bal Mağazasında satılmaya başlandı.
Şehr-i Anzer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Yusuf Lezgioğlu anlaşma ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi. "Kurumsal
Ballarımızın tamamı Hacettepe Üniversitesinden onaylı orjinal Anzer Balıdır.
Ülkemizin ve özellikle Karadeniz Bölgemizin vazgeçilmez geçim kaynağı ve üretim mesleği Arıcılıktır. Rize İkizdere İlçemizin Anzer köyünde yüksek yaylalarındaki kovanlardan, arıların ballarını yaparken gösterdiği doğallık anlayışı bu eşsiz lezzeti siz değerli ve seçkin müşterilerimize sunuyoruz. Anzer Yaylası 500  civarında çiçek çeşitliliği bakımından en zengin yaylalardandır. 100'e yakın endemik Çiçek çeşidi sadece Anzer Yaylamızda bulunmaktadır. Yüzlerce kovan arımızla bin bir çeşit çiçeklerden toplanan ballarımızı, Tarım Bakanlığından ve ilgili Üniversitelerden tahlilleri yaptırarak, tamamen steril bir ortama sahip bal dolum tesisimizde ambalajlayarak sizlerin damak zevkine hitap etmek üzere hizmete sunuyoruz. Dünyaca meşhur, şifa kaynağı ANZER Balımızın ve Anzer Ürünlerimizin satışı ile ilgili Trabzon Sürmene Yeniay'da bulunan Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Alışveriş Merkezi ile anlaşma yakmaktan çok memnunuz. Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler ve Bal Mağazasını bölgemize kazandırdıkları için Haunedy ortakları Ali Rıza Köroğlu ve Ömer Ziya Sarıalioğlu'na teşekkür ediyoruz." Şehr-i Anzer Kooperatifi ile Haunedy Bal Mağazası arasındaki anlaşma sonrası belge takdimi yapıldı ve hatıra fotoğrafı çekildi.

0534 404 36 61

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol