Ssangyong Trabzon'da iddialıyız diyor
Otomotiv sektöründe hızla yükselen markalar arasına adını yazdıran Ssangyong Otomotiv Trabzon basını ile buluştu markanın gücününü ve üretilen araçların sağlamlığını anlattı. 
Ssangyong Otomotivin Trabzon Akçaabat Söğütlü’deki Showroom’unda gerçekleşen basın toplantısına Trabzon Basını büyük ilgi gösterdi. 
Toplantıda Ssangyong Otomotivi tanıtan Şahsuvaroğlu Otomotivin Genel Müdürü ve CEO’su Bahadır Gören “Trabzon’da olmak çok keyifli. 
Bu sinerjiyi Trabzon harici başka bir yer de yakalayamıyoruz. Şahsuvaroğlu ailesi yaklaşık 50 yıla aşkın otomotiv sektöründe. Erzurumlu bir aile yerel bir sermeye. 
Geniş bir coğrafyada faaliyet gösteriyor. 
Irak, Cezayir ve Türkiye’de farklı markaların ana distribütörlüğünü  yapmaktayız. 
Cezayir’de 7 otomotiv markasının distribütör yapmaktayız. 
Türkiye’de ise 2 farklı markanın Ssangyong Türkiye’de distribütörlüğünü  yapmaktayız.   
31 noktada satış 41 noktada da servis faaliyetlerimiz devam etmekte. Bayilerimiz ile birlikte çok güçlü bir şekilde faaliyet göstermekteyiz."
TRABZON’A İSTİHDAM SAĞLIYORUZ 
Açıklamalarını sürdüren Gören “YMY şubemiz Şahsuvaroğlu’nun içinde bulunduğu bir firmadır. Türkiye genelinde 13 tane firmamız var. 
Ssangyong özelinde dünyada en çok en büyük plazalar Şahsuvaroğlu tarafından Türkiye’de yapılmış durumda. 300 milyon dolar yatırım yaparak 2 markamızın Türkiye’deki bilinirliğine katkı sağlamak için çaba gösteriyoruz.   
Yaklaşık 400 kişilik ekibimizle katkı sağladığımızı düşünüyoruz Trabzon’a üzerinde de olmaktan faaliyet göstermekten istihdam yaratmaktan memnunuz. “ SUV’UN UZMANIYIZ SUV’daki başarılarının altını çizen Gören “Ssangyong Güney Koreli bir marka. 
Güney Kore’nin en eski SUV markası altyapı konusunda  Mercedes ile yaptığı işbirlikte dolayı bazı araçlarda Mercedes’in motor ve şanzımanlarını kullanmakta.   
Stratejik bir takım AR-GE çalışmaları yapılmakta. SUV konusunda SUV’un uzmanı denildiği kadar var.  1954’den beri sadece SUV üreten marka bizde otomobil yok biz de tamamı ile SUV’a  yönelik araçlar var. 
2014 yılında Hindistan’ın en büyük firmasının 1 milyar dolar vererek en büyük hissedar olmakla beraber markanın çevresi değişti.  2014’den veri yeni bir yapılanma içersinde yeni ürünlerimizi dahanpremium bir segmente sunmak için çaba gösteriyoruz. “
EN GÜÇLÜ ARAÇLARA SAHİBİZ Güçlü ürünlere sahip olduklarını belirten Gören “Görmüş olduğunuz araçlar gerçekten sektöründe segmentinde monolog kullanım açısından dolayı en güçlü araçlara sahip bu opsiyon değil son derece önemli bir özellik Ssangyong özelinde.
  Farklı ayrışan özelliklerle her müşterinin memnuniyetini sağlayan güçlü ürünlere sahibiz. “ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber