banner237
banner238

Trabzon heyeti, Mersin’de Model Fabrika ve Dış Ticaret İstihbarat Merkezi uygulamalarını inceledi

TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz, Proje Ofisi Genel Koordinatörü Cengizhan Sungurlu, DOKA uzman ve koordinatörlerinden Mehmet Sezgin ve Murat Aladağ, DKİB uzmanı Selen Akman ve Giresun Belediyesinden Ali Yılmaz’dan oluşan heyet, iyi uygulama örneklerinin incelenmesi ve yeni uygulamaların bölgemize aktarılması amacıyla Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde bir dizi incelemede bulundu.

TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz, “Özellikle bölgemizde ve ilimizde kurulacak olan Dış Ticaret İstihbarat Merkezi ve Model Fabrika için Mersin TSO ev sahipliğinde Mersin TSO Ticari Bilgi ve İstihbarat Merkezi ve Mersin Model Fabrikasını ziyaret ederek bilgiler edindik” dedi.

Heyet ayrıca Mersin’de bulunan Teknopark, Girişimcilik Merkezi ve Mersin TSO’nun proje ile geliştirdiği Atölye1886’yı ziyaret ederek yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı. Mersin Liman Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı İbrahim Küçük de ziyaret edilerek liman faaliyetleri hakkında istişarede bulunuldu.

TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz, ev sahipliği nedeniyle teşekkür ederek ziyaretlerinin anısına Mersin TSO Başkan Yardımcısı Cem Bucuge’ye plaket takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber