BAŞKAN ADAYI ZORLUOĞLU’NDAN HEMŞEHRİLERİNE TEŞEKKÜR

AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla cuma günü gerçekleştirilen belediye başkan adayları tanıtım toplantısına geniş katılım ve coşkularıyla destek sunan tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

Hayri Gür Spor Salonundaki toplantıda hemşehrilerinin, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı bağırlarına bastıklarını ve zatıâlilerine gösterdikleri yoğun ilgiyle, şehre yakışır bir misafirperverlik örneği sergilediklerini ifade eden Zorluoğlu, Trabzon halkının aynı yaklaşımı 31 mart günü oy verme sırasında sandığa da yansıtacağına tüm kalbiyle inandığını söyledi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın Trabzon’a olan alakasının taraflı tarafsız tüm kesimlerce bilindiğini dile getiren AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, “Trabzon halkı da bu ilgi ve desteğe inanıyorum ki fazlasıyla karşılık verecektir. Hemşehrilerim, sandıktan çok daha güçlü şekilde çıkmamızı sağlayacak, böylelikle hak ettikleri hizmet ve yatırımları hayata geçirebileceğimiz projeleri, üst makamlara özgüveni yüksek şekilde aktarabilmemize imkân sağlayacaklardır” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner1

banner133