banner128

Başkan Kara: Esnafımız için çalışacak kişilerin seçilmesi temennimizdir

 “Seçimlerde esnaf teşkilatlarımızı ileriye götürecek, üyelerimize faydalı işler yapacak adayların göreve gelmesi en büyük temennimizdir” dedi.

Başkan Metin Kara, TESOB’un 49 meslek odası ve 26 bini aşan üyeyle bölgesinin en güçlü sivil toplum örgütü olduğunu belirterek, “1 Ocak – 31 Mart 2018 tarihleri arasında tüm odalarımızda seçimlerimiz var. Birçok odamızın seçim tarihleri belli oldu, aday arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Bizim temennimiz, esnaf ve sanatkârın bayramı olan seçimlerde, camiamıza hayırlı hizmetlerde bulunacak adayların başarılı olmasıdır. Üyelerimize yakışan hizmetleri götürecek, Trabzon’daki paydaşlarla üyelerini ileriye taşıyabilecek projeleri üretebilecek, şehrine, bölgesine ve ülkesine katkı sağlayabilecek arkadaşlarımızın yönetimlerde olması temennimizdir. Bu koltuklara gelen arkadaşlarımızın esnafımıza el uzatması, onlarla iyi diyaloglarda bulunması gerekmektedir. Bu düşüncelerle aday olan arkadaşlarımıza başarılar dilerken, seçimlerin huzur içinde geçmesini temenni ediyoruz” dedi.
TESOB Başkanı Kara, 2018 yılının başta esnaf ve sanatkârlar olmak üzere tüm Türk halkına bolluk, bereket ve huzur getirmesini de dileyerek, “Esnaf ve sanatkârlarımız, 2018 yılında da bugüne kadar olduğu gibi ülkesinin ve milletinin daha da ileriye gitmesi için çalışmayla, üretmeye devam edecektir. Vatanına ve milletine bağlı, bayrağı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan teşkilatlarımız, bundan sonra da bu ülkü uğrunda gerekirse canını vermekten çekinmeyecektir” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner1

banner127