BAŞKAN SAĞIROĞLU: HEPİMİZ İÇİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇOK ÖNEMLİ
Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Kaşüstü Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi’nin organize ettiği toplantıda şoför esnafıyla bir araya geldi.
ÇALIŞKAN: 15 ÜYEMİZLE DESTEK VERİYORUZ
Trabzon’un Yomra ilçesi Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, Kaşüstü Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi’nin organize ettiği toplantıda şoför esnafıyla bir araya geldi. Kanuni Çay Evinde düzenlenen toplantıya Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nun yanı sıra Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş, Kaşüstü Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Süleyman Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaşüstü Otobüsçüler ve Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Süleyman Çalışkan, kooperatif olarak aldıkları karar neticesinde mevcut başkan Turan Altuntaş”ı destekleyeceklerini belirterek, “15 üyemizle yaptığımız toplantı sonrasında mevcut başkanımızı destekleme kararı aldık” dedi. 
BİZLER HALKIN HİZMETKARIYIZ
Kooperatifin davetlisi olarak toplantıya katılan Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ise, şoför esnafının kent için çok önemli olduğunu belirterek, “Şoför arkadaşlarımız bence kentin nabzını tutuyorlar. Aslında siyasilere de yön veriyorlar. Kamuoyu araştırması yaptırmaya gerek yok. Şoför arkadaşlara sorarsanız kendi durumunuzu görürsünüz. Çünkü sizler, kentin nabzını en iyi biçimde tutansınız. Talepleriniz bizim için çok önemli. Her zaman destekçiniz olduk.  Bunun yanı sıra zaman zaman vatandaşımızdan da sizler adına şikayetler geliyor. Bu şikayetleri en aza indirmemiz gerek. Biz birlikte bu sorunları ortadan kaldıracağız. Sizin içinde bizim içinde müşteri memnuniyeti çok önemli. Makamlarımız bir olmasa da her işin bir kanunu, kuralı var. Çünkü bizler vatandaşımızın hizmetkarıyız. Siz ne kadar sorunsuz çalışırsanız bizde o kadar vatandaşımızı rahat ettiririz. Yomra Belediyesi olarak tüm esnafımız bizim için çok önemli. Bizler esnafımıza yerel yönetim olarak elimizden gelen desteği verdik yine vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. 
ALTUNTAŞ: SİZLERDEN GÜÇ ALDIK 
Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş da kendilerine verilen desteğe teşekkür ederek, “Herkese çok teşekkür ediyoruz. Sizlerden aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber