Dr Sezgin Mumcu AK Parti'nin iktidara gelişinin 19. Yılı dolayısıyla mesaj yayınladı. 

3 Kasım 2002'de Türkiye'de yeni bir dönemin başladığını ifade eden AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezin Mumcu "Bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yola çıkan AK Partimizin milletin teveccühüne mazhar olarak iktidara gelişinin 19. yıldönümü. AK Parti iktidara geldiği günden itibaren millete efendi değil hizmetkâr olmuştur."dedi. 


AK Parti'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde büyük ve güçlü Türkiye'nin inşası için yola çıktığının altını çizen İl Başkanı Mumcu açıklamasını şöyle sürdürdü: "Partimiz kurulduğu günden itibaren milletimizle oluşturduğu gönül bağını 19 yıldır bitmeyen hizmet aşkıyla her geçen gün daha da güçlendirerek bugünlere taşımıştır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ülkemiz adeta çağ atlamış karanlık bir dönemden çıkarak aydınlık bir döneme girmiştir. Dün imkânsız diye görünen birçok şey bugün milletimizin hizmetinde ve emrindedir. Partimiz 19 yıldır milletimize yaptığı hizmet ve verdiği güvenle yarınlara emin adımlarla birlikte yürümeye devam etmektedir."

19 yıllık AK Parti iktidarı boyunca Türkiye'de devrim niteliğinde büyük yatırımların yapıldığını belirten İl Başkanı Mumcu "Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki en büyük yatırım ve hizmetler Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti tarafından gerçekleşmiştir. Milletimiz AK Parti ile huzura ve refaha kavuşmuş geçmişin millete zahmet ve külfet yükleyen statükocu yapısından AK Parti sayesinde kurtulmuştur.  Millete hizmet yolunda 19 yıldır istikrarlı bir şekilde mücadele ediyoruz. Milletimizin desteği ve teveccühü ile güçlenerek daha da büyümeye ve milletimize daha güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz. AK Parti'nin, partimizin, milletin partisinin iktidara gelişinin 19'uncu yılı kutlu olsun. "dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner133

banner220