Hayati Yazıcı MHPlileri böyle uyardı

AK Parti’li Yazıcı, Rize'deki konuşmasında MHP’nin adaylarını kastederek, “Sakın fanteziye gitmeyin. İttifakı partisi ha buna ver ha ona ver. Öyle bir şey yok" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Rize’de partisinin 31 Mart yerel için yapılan aday tanıtım toplantısında konuştu. AK Parti Çayeli İlçe Başkanlığında düzenlenen programda Hayati Yazıcı, MHP adayları konusunda uyarıda bulundu. AK Parti ve MHP’nin kurduğu “Cumhur İttifakı” konusunda dikkat çeken açıklamalar yapan Yazıcı, MHP’nin adaylarını kastederek, “Sakın fanteziye gitmeyin. İşte böyle söyleyenler var duyuyorum. İttifakı partisi ha buna ver ha ona ver. Öyle bir şey yok. Ha bu ha bu yok. Ak partinin adayı varsa Ak partililer adaylarına oy verecektir” dedi.

Rize’nin yerel haber sitesi haberson24’ün haberine göre, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı şöyle konuştu:

 “Çayeli’nde sakın fanteziye gitmeyin. İşte böyle söyleyenler var duyuyorum. İttifakı partisi ha buna ver ha ona ver. Öyle bir şey yok. Ha bu ha bu yok. Ak partinin adayı varsa Ak partililer adaylarına oy verecektir. Yanlış yaptıktan sonra her hangi sorunu çözmek için bizim yanımıza gelmeyin. Seçilecek başkanın, hükûmetle aynı çalışma stiline sahip olması hizmetlerin kalitesi ve gerçekleşmesi açısından çok önemlidir. Adaylık sürecinden memnun olmayanlar olabilir. Pire için yorgan yakılmaz. Ak Parti adayımıza en güçlü şekilde destek olun. En yüksek oy alabilmesi için çalışın.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber