banner238

İSRAİLE TEPKİLER DEVAM EDİYOR

İSMET KÖSOĞLU

Türk Dünyası Turan Keneşi Derneği tarafından İsrail katliamı kınanırken yapılan açıklamada ‘’Mescidi Aksa tüm Müslümanların kutsal mabedidir ’denildi.

Türk Dünyası Turan Keneşi Derneği Genel Başkan Av. Adnan Şimşek tarafından yapılan açıklama şöyle’’ Hitler Almanya’sında Siyonizm’in gelişmesi ve dünya Yahudilerini Siyonizm’in şemsiyesi altında birleşmesini sağlamak amacı ile varlığını soykırım üzerine kurgulayan Siyonist İsrail’in Mazlum Filistin halkına uyguladığı asıl soykırım gerçeğinin karşısında Türkiye masum ve haklı Filistin halkının yanındadır.

Devlet terörü işleyen İsrail 1967 den bu yana binlere masumu katlederken seyirci kalan dünya ikiyüzlülüğünü bir kez daha göstermiştir. Medeni dünya denen medeniyetsiz insan hakları diye bağıranların, hayvan hakları diye feryatları koparanların söz konusu başta Filistin olmak üzere İslam âlemine gelince sessiz ve sağır kalırken, başta kendi ülkemizde bazı kesimlerin Avrupa hayranlığına kendilerini kaptıranların hala bu konularda sessiz kalmalarınıda esefle görmekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti olarak 400 yıl boyunca Osmanlı Devleti'nin hüküm sürdüğü Filistin’de zulmün ve soykırımın durdurulması için Kıbrıs gibi garantörlük hakkımızın bulunması noktasında Yüce Türk devletimizin gösterdiği uluslararası faaliyetlerini Büyük Türk Dünyası Turan Keneşi Derneğimiz olarak desteklemekteyiz. Bu mana ile Müslüman Türk Evladının KENDİSİNDEN BAŞKA DOSTU olmadığını, bir kez daha tüm dünyanın gözüne bakarak ilan eden başta müttefikimiz (!) ABD, İNGİLTERE VE HIRİSTİYAN DÜNYASININ dostluklarının sahte olduğunu anlamamız gerekmektedir.

TERÖRİST İSRAİL DEVLETİNI Büyük Türk Dünyası Turan KENEŞİ Derneği olarak tanımamaktayız. Mazlum Filistin Coğrafyasında kardeşlerimizin yardım çağrısı üzerine gönüllü olarak yanlarında olacağımızı tüm kamuoyuna duyururuz’’denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber