banner237
banner238

Kaymakam Tolga Toğan,

MİLLİ Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) yayımladığı ‘Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Merkezi Sınavla Yerleşen Öğrencilerin Performansı’ raporuna göre, puan ortalamasında Trabzon ve Ortahisar Türkiye birincisi seçilmesinin ardından okul müdürleri ile bir araya gelen Kaymakam Tolga Toğan, “Önümüzdeki yıl aynı başarıyı devam ettirerek bu başarının tesadüfi olmadığını göstermek zorundayız.”dedi.

Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, Şube Müdürleri Murat Eskicioğlu, Recep Aydınçakır, Emrah Koşar, Sezai Mısır, İdris Meral, Süleyman Adıgüzel, Cemil Karakaş’ın yanı sıra Ortahisar’da görev yapan ortaokul müdürleri ile bir araya gelen Kaymakam Tolga Toğan, “LGS’de elde edilen başarıdan dolayı katkısı olan herkesi tebrik ediyorum. Ortahisar’da son 4 yılda başarının sürekli artarak devam etmesi, elde edilen bu başarının tesadüfi olmadığını gösteriyor. Önümüzdeki dönemde de aynı başarıyı devam ettirerek inşallah bunu göstereceğiz.”dedi.

Toplantıda konuşan  İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, “İlimizin ve ilçemizin 2018 yılı LGS sınavında elde etmiş olduğu başarıdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte aynı gayret ve inançla bu başarımızı daha da artıracağız. Zirveye çıkmak önemli ama zirvede kalmak daha önemlidir. Tüm eğitim çalışanlarınımızı tebrik ediyorum”dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber