Kaymakam Tolga Toğan, MÜSİAD’a İade-i Ziyarette Bulundu.

Kaymakam Tolga Toğan, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Trabzon Şube Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

Şehrin sosyal ve ekonomik gelişiminde işadamlarının katkısının önemine dikkat çeken Kaymakam Tolga Toğan, “Trabzon’un kalkınmasında, iş adamlarımızın yapacağı projeleri çok önemsiyoruz. Hızla gelişen Türkiye'nin daha çok kalkınmasında sivil toplum kuruluşlarımızın payı son derece önemlidir.”dedi.

Ziyarette konuşan MÜSİAD Başkanı Ali Kaan, Trabzon'da derneklerine bağlı 70 üye ve ulusal bazda sıralamaya girmiş büyük firma üyeleriyle birlikte şehrin yatırımında, sanayileşmesinde ve ticaretinde her sorumluluğu almaya ve yerine getirmeye talip olduklarını belirterek, Trabzon'un ekonomisinin istenilen büyüklüğe ulaşmasının tek yolunun, üretime yönelik yatırımların yapılmasını sağlamak olduğunu söyledi. Trabzon'un, Türkiye'nin sağlık ve yatırım üssü olma yolunda emin adımlar atacağını ifade eden Kaan, 3621 Sayılı Kıyı Kanunu'nda yapılan değişiklikle Akyazı dolgu alanında şehir hastanesi kurulması ve Arsin ilçesinde denizde dolgu yapılarak Yatırım Adası kurulmasının önünün açıldığını hatırlattı.

Başkan Kaan, Kaymakam Tolga Toğan’a nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1