banner128

Ortahisar'da Başarılı Öğretmenler Ödüllendirildi.
Kaymakam Numan Hatipoğlu, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu, sadece okulda değil hayat boyu bu mesleği sürdürmeleri gerektiğini belirtip gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik etti.  
Kaymakamlık Makamında düzenlenen törene Kaymakam Numan Hatipoğlu, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, Şube Müdürleri Murat Eskicioğlu,  Süleyman Adıgüzel, Cemil Karakaş, idareciler ve öğretmenler katıldı. 
Ömer Faruk Coşkun, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve öğretmenler katıldı.
Ödül töreninde konuşan Kaymakam Numan Hatipoğlu, “2017-2018 eğitim öğretim yılında biz eğitime önem verdiğimizin bir göstergesi olarak, hammaddesi insan olan, o insanı eğiten ve öğreten, öğrenen düşünen ve kendini geliştiren öğretmenime, idarecime şükran borçluyuz teşekkür ediyorum. Ben hepinize verdiğiniz emekten dolayı, kutsal bir mesleğin mensupları olduğunuzdan dolayı gönülden tebrik ediyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun” dedi. Kaymakam Numan Hatipoğlu tebrik ederek, "Bilindiği üzere öğrenme sürecinin etkili ve kalıcı olabilmesi için geleneksel usuller yanında öğrencinin ilgisini çekecek farklı bazı öğrenme yöntemlerinin de uygulanması gerekiyor. Bu anlamda öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin ilgisini çekecek değişik projeler sunmuşlar. Bu projelerin diğer öğretmenlerimize de örnek olması dileğiyle, öğretmenlerimizi tebrik ediyorum." dedi.
Ödül töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, "Çocuklarımızın eğitimine farklı bir şekilde yaklaşan, kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmeye çalışan öğretmen arkadaşlarımızın seçimini yapalım diye düşündük. Amacımız kimseyi bir diğeri ile kıyaslamak ya da bir sınıflandırma yapmak değil. Mutlaka alanında üstün gayret gösteren  pek çok değerli arkadaşımız da vardır. Öğretmen ve idareci arkadaşlarımızı kutluyorum." diye konuştu.
Konuşmaların ardından, Kaymakam Numan Hatipoğlu, her branştan temsilen seçilen 10 öğretmen ve idarecilere başarı belgeleri verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner130

banner1

banner127