ŞILBIR MAÇKA’DA  ‘’MAÇKA’DA ESKİ DEMOKRATLAR AYAĞA KALKTI!’’

ŞILBIR MAÇKA’DA

‘’MAÇKA’DA ESKİ DEMOKRATLAR AYAĞA KALKTI!’’

Demokrat Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ercan Şılbır, Demokrat Parti Genel İdare Kurul Üyesi Ali Akar, Maçka İlçe Başkanı Tefik Durmuş ve partililer eşliğinde bugün Maçka’da seçim çalışmalarına devam ettiler.

Maçka’da vatandaşlar tarafından ‘’Eski günleri yâd etmek adına, yeniden Demokrat!’’ sloganlarıyla karşılanan Başkan Adayı Şılbır’a ilgi yoğundu.

HALKIM NE DERSE O OLACAK!

Maçka’nın Çarşamba Pazarını ve çevre esnafı gezen Demokrat Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ercan Şılbır vatandaşın şikayetlerini ve isteklerini iletti.

Pazar esnafı ekonomik durumdan şikayetçi olurken Şılbır’a Pazar esnafına sahip çıkılmıyor diye dert yandılar.

Başkan Adayı Ercan Şılbır vatandaşlara isteklerinin yerine getireceğini belirtirken, halkım benden ne isterse o olacak sözünü verdi.

HAYVANCILIĞA TAM DESTEK!

Maçka’da çay ocağında ki konuşmasında hayvancılığa ve tarıma tam destek vereceğini belirten Şılbır, ‘’Köylerde 5 inek besleyen kadınlarımızın sigortalarını Büyükşehir Belediyesi olarak biz yapacağız ve sütleri halk süt olarak doğal bir şekilde marketlerde satımını sağlayacağız. Böylece hayvancılığa teşviği arttıracağız, köylerimizin doluluk oranlarını arttıracağız.’’ Dedi.

İÇME SUYUNDA İNDİRİM!

Demokrat Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ercan Şılbır konuşmalarının devamında, ‘’Eğer Başkan seçilirsem içme sularında %30 indirim yapacağım, köylerden mahalleye dönüşen yerlerde kendi kaynak suyunu kullanan vatandaşlarımın su saatini sökeceğim ücretsiz yapacağım, sondaj yoluyla su temin eden vatandaşlarımızdan su bedeli almayacağım. Bunların hepsi Belediye bütçesiyle mümkün, projelerimiz hazır.  Göreve gelmeyi bekliyoruz.’’ Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber