Trabzon’da kaçakçılık operasyonu!

Trabzon’da gerçekleşen kaçakçılık operasyonunda çok sayıda ürün ele geçirildi.

Trabzon’da gerçekleştirilen kaçakçılık operasyonunda uyuşturucudan araba parçasına kadar birçok kaçak madde ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ile Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından operasyon yapıldı. 

Yapılan operasyonda E.Y.ve S.K. isimli şahıslar üzerinde yapılan aramalarda 42 parça(fişek) halinde satışa hazır 115.36 gr skunk esrar maddesi ve Uyuşturucu madde satışından elde edildiği düşünülen 985 TL para ele geçirildi.

Ayrıca bir adreste yapılan aramada 161 litre gümrük kaçağı içki ve 06 plakalı bir araç içerisinde yapılan aramada ise 4 Adet Kalorifer ve Klima Takım Kutusu, 1 adet Airbag, 4 Adet Hava Filtresi Kutusu, 1 Adet CD Çalar, 1 Adet Led Gösterge Paneli, 1 Adet Çakmak ve Çakmaklık, 1 Adet Kalorifer Düğme Takımı olmak üzere, yasadışı yollardan Ülkemize sokulduğu değerlendirilen toplam (13) adet araç yedek parçası ele geçirildi.

Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti yapmak veya sağlamak suçundan gözaltına alınan E.Y. ve S.K. isimli şahıslar ile Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefet suçundan gözaltına alınan K.O. ve O.H. isimli şahıslar hakkında işlem başlatıldı.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber