Trabzonspor'da büyük tehlike

Geçmiş dönemlerde Trabzonspor’u adeta soyup soğana çeviren menajerler şimdilerde genç oyuncuları bu tuzağa çekmenin peşinde. En acı olan taraf ise bu işi başarmak için futbolcuların yakınlarını kullanıyor olmaları. Sülük menajerlerin imza attırmak için kandırmaya çalıştığı gençler Hüseyin Türkmen, Ali Osman Karnapoğlu, Berkay Sefa Kara, Kerem Baykuş, Koray Kılınç, Behlül Aydın, Oğuzhan Açıl, Murat Cem, Yunus Emre Çakır ve Sefa Kılıç.

 İÇİMİZE SIZMAYA ÇALIŞIYORLAR

TRABZONSPOR’UN başı yine menajerlerle dertte. Geçmiş yıllarda bazı başkanları ve yöneticileri avuçlarının içine alan ve kulüpte istedikleri gibi at oynatan menajerler, Ahmet Ağaoğlu yönetimiyle birlikte ortadan kaybolmuştu. Ancak bize gelen bilgiler, şu sıralar kulübün içine yine bu tarz isimlerin sızmaya çalıştığı yönünde. Aldığımız bilgilere göre bu menajerler, hedef olarak ise Trabzonspor’un ‘geleceğiz’ dediği altyapı oyuncularını seçmiş. Onları ikna edip menajerliklerini üstlenmenin planlarını yapıyorlar.

10 GENCİN PEŞİNDELER

Bu işi gerçekleştirmek için takımda oynayan bazı oyuncuların yakınlarını kullanıyorlar. Menajerlerin iknaya çalıştığı isimler ise şunlar: Hüseyin Türkmen, Ali Osman Karnapoğlu, Berkay Sefa Kara, Kerem Baykuş, Koray Kılınç, Behlül Aydın, Oğuzhan Açıl, Murat Cem, Yunus Emre Çakır ve Sefa Kılıç.

NELER YAŞANDI?

Hatırlayanlar olacaktır; Trabzonspor U19 takımı küme düşme hattına yaklaşınca, A takıma çıkan oyuncular yeniden U19’a gönderilmişti. Yine bize gelen bilgilere göre, bu oyuncular U19 takımına dönmek istemedi ancak altyapı sorumlusu Hamit Cihan, durumu Ünal Karaman’a anlatınca işler değişti. Karaman’ın direktifleriyle Berkay Sefa Kara, Kerem Baykuş, Koray Kılınç, Behlül Aydın ile Oğuzhan Açıl yeniden altyapıya gönderildi. Bu isimler oynamaya başlayınca U19 takımı dipten kurtuldu ve 11’inci sıraya kadar yükselip tehlike hattından uzaklaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye OlGünebakış Trabzon Haber